Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hatpersze

    tag

    válasz canniball #29540 üzenetére

    Most nekem a gyári cee froyo-ra felrakott cm7rc1v2-es rommal tökéletesen működik minden (amit használok), navigáció amit próbáltam (itt nem írhatom ki micsoda) 2 órán keresztül működtettem, navigáltam, próbáltam mindent vele, problémamentesen funkcionált, kivéve hogy aktív navigálás nélkül lekapcsolja a háttérvilágítást (ezt egy keepscreen nevű programmal orvosoltam). A böngészővel (dolphin hd) a flash videók kezdenek élvezhető minőségben lejátszhatóak lenni, szinte akadás mentesen mennek a 380p-s körüli beágyazott videók (nagyobb felbontásút nem próbáltam, feleslegesnek tartom.). Sd kártya problémám még nem hiszem hogy lett volna (nem ismertem rá egyik leírásból sem... Ezer éves noname 8 gigás kártyát használok). Fotózással kapcsolatban, mivel szinte egyáltalán nem használom, néha egy egy fotót lövök vele, a videofelvétel meg soha! nincs használatban nem nagyon tudok tényszerűen semmit mondani. Nekem egy kihasználatlan plusz feature. Amit csinál kép tökéletesen! megfelel, nem érdekel hány megás a kész fotó, hogy itt kivesézve szar minőségű, nekem jónak tűnik, ennyi elég is. Az egyedüli amire ténylegesen napi használatban szükségem van az egész fotó apparátusból, az a segédfény, zseblámpa helyett rengeteget használom.

    A lényeg szerintem, hogy mindenhol minden! wipe-ot maximálisan betartottam (akár duplán is), az összes külsős programot újra telepítettem, semmit!! nem állítottam helyre, előröl kezdtem az egészet. úgy néz ki megérte.

Új hozzászólás Aktív témák