Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    Hát ez a topic teljesen halott úgy látom...
    Nos az én példányom közben teljesen megkergült, az első sim kártya hálózatát folyamatosan ledobálja, ezen kívül random lecsatlakozik az összes hálózatról, wifiről teljesen, mintha repülőgép üzemmódba raktam volna aztán egy perc múlva újracsatlakozik amihez akar, amihez nem akar, ahhoz kézzel kell megoldanom. Legújabban eljutottunk oda, hogy mintha újraindulna a telefon magától de mégse, használat közben benyomja a boot animációt, aztán lezárja a képernyőt, visszanyitom nem kér semmi pinkódot meg semmit, tehát nem indul újra, csak úgy tesz, mintha.
    Nos, ennyire fostalicska telefonom még sose volt, tegnap beadtam a szervizbe, merthogy még egy éve sincs, hogy vettem és garanciális, de ma veszek egy másik telefont ezt meg eladom valakinek ellenállhatatlanul alacsony áron. Sajnálom mert ebben pont végre megvolt minden ami kellett, dualsim és memokártya, előlapi ujjlenyomatolvasó, moddal nagy akksi, jack csatlakozó... De ennyi pénzért mindaz, amit a 8-as frissítés óta produkál a szerkezet az szánalmas.a 9-es meg szerintem év végén vagy csak jövőre jön majd, addigra megőrülök tőle, nem várom ki. És megvolt a factory reset többször is, de ha egy 20ezer forintos ócskavas el tud döcögni kétnaponta újraindítás és kéthavonta factory reset nélkül, akkor ez ennyi pénzért működjön már... :W

Új hozzászólás Aktív témák