Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz moonlight115 #2365 üzenetére

    Ezt az esetet ismerem... azon a poszton, ahol egy ismerősöm megosztotta, volt szerencsém viccesen hozzáfűzni valamit, mire egy hölgy megkérdezte, ez így alig látszik, meg miről van szó, hogy lehet részleteket megismerni róla. Felvilágosítottam, hogy belekattint a képbe és máris teljes képernyőn... hozzáfűztem még, hogy talán 50 000 Ft-ra büntették, mert állítólag nem az útviszonyoknak megfelelően vezette a rendőrök szerint a járművét...
    Erre jött az első epés válasz, az csak ötezer, mert négy rubrika stb. Válaszoltam, igen, igaza van, annyi, én szemüveg nélkül - de időnként azzal is - vaksi vagyok.
    Na, innen kezdve én voltam a testet öltött ellenség, a kormányt fikázó dezinformátor. És hiába bizonygattam neki, én azzal tájékoztattam, hogy tudja a részleteket megnézni, magam részéről lesz@rom, 5 vagy 50 rugót fizetett, eme honleányt nem tudtam meggyőzni...
    Végén megkértem, fejezzük be ezt a szellemi maszturbációt és szíves engedelmével én most őt visszab@sznám a polcra...

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák