Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz philoxenia #1506 üzenetére

    Nem, még nem olvastam, de magyar fantasy írókkal (Cherubion, Delta Vision "bandák") sokat értekeztem róla, úgyhogy ismerem az eszközeit - és szerkesztési furcsaságait is. Mindenesetre míg én magam be nem fejezem a hasonlóan mixelt világú írásomat, nem is szeretném elkezdeni A tűz és jég dala sorozatot, nehogy esetleg befolyásoljon, mert egészen különbözőt akarok készíteni, és nem akarom, hogy akár csak egyes elemei koppintásnak tűnjenek. Na meg aztán mondom, itt van egy kisebb könyvtárnyi klasszikus irodalom, még ezekre sincs elég időm. :D

    moonlight115: Ja igen, az. A lájkokkal aztán semmi nem lett, valaki nagyon elhúzott, én meg nem akartam mindenkit szavazós spamekkel idegesíteni. Aztán végtére is "Emberközpontúság" különdíjat kaptam, ami egy darab filozófiai könyvvel járt... A zsűri általi nyertes egy esszé lett, nem novella. Bár nem volt rossz, de nehéz egy lapon említeni az esszéket a novellákkal - persze ha nincs pénz dupla díjazásra, akkor ez van, végtére is ez egy filozófiai kiadó versenye volt :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák