Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rottenbull

    senior tag

    válasz Eugene Roe #34 üzenetére

    50 ezer ora az majd 6 ev folyamatos mukodes. Konzumer vonalon ezzel nem hinnem, hogy gond lenne.

  • Yany

    addikt

    válasz Eugene Roe #34 üzenetére

    Őszinte leszek: nálam a venti egy kopó alkatrész, amit előbb-utóbb le kell cserélni. Értem én, hogy vannak különbségek és természetesen nem mindegy, de nyugodtan tehetjük a thermalrightok közepes ventijeit is a piac jobbik felébe. Ami viszont számomra lényeges: az a bordázat hatékonysága és ebben látom kiemelkedően jónak a TR hűtőket, kiváltképp a Machot. Persze sok trükköt bevet (volt idejük kisilabizálni már az elmúlt években), de kifejezetten szimpatikus irányt képviselnek, mert a megoldásaik nem a pőre tömegnövelésre és az eszetlen négyzetcentiméter-hajhászásra gyúrnak, hanem pl. egy kis turbulencia itt, egy kis hátrébb tolás ott, stb. Okosak a megoldásaik, nem pedig erősek, amit a félpasszív/passzív tesztek is igazolnak. Noctuánál nekem az a gondom, hogy a bordáik már szinte semmi innovációt nem mutatnak fel a mai felhozatalban, eléggé sablon tornyokat adnak.

    Anno a TRUE hűtők inkább a felületnövelés irány képviselték a maguk idejében, ami nyilvánvaló tömegnöveléssel is járt, de már a HR-01-es évekkel ezelőtt felkeltette az érdeklődésem. Sajnos pont az Archon megvétele után futottam bele (talán akkor jelent meg, nem is tudom). A TRUE hűtők sűrű lamellái miatt pl. nagyobb nyomású ventiket kellett alkalmazni, amik vagy alacsonyabb légszállítással bírtak, vagy zajosak kellett, hogy legyenek. Ez a lyuggatott borda szerintem szenzációs, részben ennek köszönhető a könnyítés.

    szerk.: no meg a TR hűtők némelyike megvásárolható venti nélkül is, ha valaki jobban bízik egy másikban, amit a fenti tesztben látottak alapján akár meg is tehet.

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák