Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz #08052480 #36 üzenetére

    Hát én meg rajtad nem lepődök meg... Kiemeled azt a szöveget amibe volt egy káromkodás, a többit kéne megérteni, nem ellenkezni. Érveket mondjál hogy mi a különbség egy mw és mw2 között, mert én akárhogy elemzem nem az jön le belőle hogy 2 év van a két rész között és valóban addig dolgoztak rajta. Hogy lennék hater ha játszottam is velük nem is keveset gondolkozzál már, egyszerűen a színvonal csökkent. Itt arra akartam kitérni hogy hiába codos a crysis még mindig nem a 20. bőrt húzzák le róla, egyedisége nincs, inkább az elsőnek volt, de ez a cod-ról ugyanúgy elmondható, behozta a perk rendszert a 4.-be, azóta csak csűrik csavarják azt a részét. Mondjuk te akkor is védenéd ha a 20. részt is bejelentenék és akkor is te lennél meglepődve ha valaki felhozná azt hogy mit akarnak még ezzel a játékkal. Bekéne látni ahogy a többség is kezd rájönni hogy ez már átment egy más irányba, nem hiába mondja egy két ember aki eddig szerette a részeket hogy kezd elege lenni már az egészből. Összefoglalava nekem az a bajom hogy a tartalommal ellentétben túl nagy az értéke és kapásból megkapja a 9 pontot, jogtalanul. Bioshock 1-2 példája lehetne ugyanez, 1 klasszikus nagyon jó játék a 2 meg nemtudta már magát úgy odarakni és ebből kifolyólag nem is kaphatna olyan értékeléseket mint az elődje, de cod-nál minden esetbe megvan legalább 1 értékelő csapattól a 9-es ugyanebben a helyzetben, csak a különbség az hogy már 7 rész van jelen és ki tudja hol áll meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák