Új hozzászólás Aktív témák

  • volvoguy

    addikt

    fenn áll a veszélye, hogy sajnos a fejlesztők a szotival óriási baklövést követnek el. mert bár technikailag tökéletes, tehát jó a grafika, a zene és a szinkron szintén, talán még az MI is...de ez a lerombolt Washington nekem nem jön be..félreértés ne essék, nem azzal van bajom, amivel az amerikai patriótáknak, hanem nem illik bele történelmileg sem a játékban, sem a valóságba....apokalipszis maradjon a Fallout3-ban...

    valamint ez már sajnos cseppet sem Call of Duty, de még az elöző résztől is nagyon eltér...mert mi a CoD-ok védjegye? többfrontos háború többféle karakterrel...ez még meg is volt az MW-ben, hiszen Soap-al és Jackson-al nyomultunk....de már az is más volt, hiszen csak az egyik oldalon voltunk katonák, mivel Soap kommandós....de ebben ha jól tudom csak Roach-al leszünk...tehát a többszemélyes játszhatóság alapból ugrott....

    Valóban, jó lenne ha elhagynák a Call of Duty nevet, mert ez már egy másik franchise, a Modern Warfare név önállóan is megállja a helyét, talán még jobban mint a CoD előtag...de ez már nagyon nem CoD, és kövezzetek meg, de itt nemhogy nem több karakterrel leszünk, de egy oylan egység tagja leszünk, ami sztem a valóságban egyrészt nem létezik...másrészt nem képviselünk egy nemzetet sem, mint brit vagy amerikai...ez már lassan olyan lesz, mint a Rainbow Six....hogy valami különleges egység tagja leszünk...ami nem illik bele a képbe sztem...

    Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

Új hozzászólás Aktív témák