Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Worker

    aktív tag

    Jahogy tobb palya a multihoz...
    Ha nem kurtak volna el az egesz multit a dedikalt szerverek hianya miatt, VAGY lenne egy normalis szerverkesoje a jateknak (amit nem "hackel" fel holmi Jozsika...), akkor meg erne is penzt a jatek, meg a dlc is...
    Az a rohejes, h meg igy is millios nagysagrendben kelt mar el a jatek...
    Az meg inkabb rohejes, h attol fuggetlenul, h mennyire elszurtak a multijat, meg igy is jatszottam mar tobb mint 20 orat a multijaval (torten...).

    Ha ezt a "multis csorbat" orvosolnak, es nem lenne ennyire szar a multi "szerverkereso" resze, akkor egy kozel tokeletes jatekkal lenne dolgunk. Igy viszont csak egy frusztralo, csiterekkel teli, laggos, a usereknek szabadsagot nem ado (meg azt se tudod beallitani, h melyik palyan szeretnel jatszani...) szarral jatszahtunk...
    Sajnos erre az "orvoslasra" mar nem fog sor kerulni.

    "To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

  • Worker

    aktív tag

    válasz Jaffafa #22 üzenetére

    Nem "ugraltam", koszonom a megtisztelo hangnemet. Nem tudom meirt van szukseg mindig erre a "tort vs lgalis" fight-ra. Ha vki tort jatekkal jatszik, az mar csak szar ember lehet, es huzzon innen? Kicsit szelsoseges allaspont...
    Az elobb egyszeruen annak adtam hangot, h egy ennyire elkurt jatekkereso rendszerrel is mekkora sikere lehet egy jateknak, es talan pont emiatt a fejlesztoknek sem celja az, h "alakitson" ezen a probleman (mert igy is sikeres a jatek, forumokon meg eltakaritjak a "kellemetlenkedoket").
    Az gondolom belathato dolog, h 10 evvel ezelotti jatekokban is sokkal korrektebb a jatekok keresese, mint ahogy azt mw2-ben megoldottak...
    Csak egy pelda: biztos van neked is 1-2 kedvenc palyad, amin szivesen jatszol, de te itt nem tudod kivalasztani, h azon jatsz, max. vote-olni tudsz, h adott map helyett masik legyen, de alt. azon jatszol, amit a gep dob... Ez azert eleg siralmas...

    "To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

Új hozzászólás Aktív témák