Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sheriff.crib

    tag

    Utálom ezt az steam updatet:D
    Installáltam minden oké, erre nem elkezd updetelni?:DDDNem baj kivárom, mostmár megvan.
    Ami érdekes, hogy egymásra volt rakva a két CD...ez eléggé meglepő volt számomra.Nem értem miért nem tudták két oldalra berakni...kicsit szebben nézett volna ki...de mind1 ez csak formaság.
    WÁÁhh de izgulok:-DMint a kisgyerek! ...több infó később.

    Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

  • sheriff.crib

    tag

    *Látom mindenki belemerült nyakig a témába...gondoltam élek a lehetőséggel és én is megteszem, remélem, hátha pár ember kicsit átprogramozza az agyát és belátja, hogy lehet másképp látni(itt főleg a steamre gondolok).

    Rövid vélemény a MW2-ről:
    - Az intró az valami fostalicska, az alatta lévő zene dettó. Borzalmas, nem is értem, hogy engedheti meg magának, hogy így kiadja…na mind1.Kicsit kiakadtam ezen. Unalmas volt! -1 pont
    - A játék grafikája fantasztikus, apró részletekig kidolgozva, még a cigaretta is ég a hamutálban, úgy ahogy annak lennie kell…hálózsákok…fegyverek, kísérleti stádiumban lévő robbanószerek,ruhák,tájak,hó…
    Ha innen nézzük, akkor maximálisan törekedtek arra, hogy visszaadják, azt a hatást, hogy itt tényleg terroristák vannak, itt tényleg háború van, itt tényleg a víz alatt merülünk, kérem szépen stb stb..
    -A játék egyszóval akciódús!!!Hihetetlenül élveztem az első perctől kezdve az utolsóig!Változatos helyszínek, etc..

    Mint minden játéknak ennek is megvannak a maga hibái…pl.. az utolsó pálya csónakkal egy kézzel kormányozunk, vizeséseken,le föl ilyen 90fokos olyan 120 fokos kanyar, és egy kis szar géppityuval eltalálunk mindenkit…:-DNa nemáááá:-DHát eléggé tré…már nem azért.
    De ez mind apróság…és röhög az ember rajta…és tovább élvezi a játék menetet.

    Steam:
    3-4 éve használom a steamet és soha semmi problémám nem volt vele.Mindig kapok infókat az új játékokrók, updatel, használhatom offline módban, alakíthatom a profileomat, communityzhetek, modokat tölthetek le, játékot vásárolhatok, játék közbe tudom használni a menürendszertm könnyen megtalálhatom a barátaimat, akár beszélgethetek velük, a design változtatható, sokkal szebben néz ki, mint pl az xfire…
    A játékot nem ott veszem, hanem 576-ba, ha esetleg van olyan, amit mindeképp megakarok venni, akkor megveszem online és kész.

    Az, hogy anyagilag valaki nem áll jól, és drágának találja, mert mert mert mert mert….-és most nem fogom leírni mindenkinek a elképzelését- azt „nagyon” sajnálom egyéni szoc probléma.
    Ne vedd meg online.Ennyi. :-D
    Még egy utolsó szösszenet : Beraktam a cdt - észlete a steam – telepíti az 1cd-2cd-t - update – restart – és lőn zökkenőmentesen fut a játék, single és multi része.
    Teljesen jól megy a felkapcsolódás, keresés, nem laggol, az ellen meghal.
    Semmilyen probléma nem lépett fel.Érdekes…

    Azt mondom szard le az árakat..de mondjuk jó...oké,megnézed drága, kész,ennyi!Nem kell egyből rászívod magad, és ha ilyen árakon adják el?Akkor adják!Te megveszed?Nem, mert okos vagy.Ennyi.Inkább taktikolj, játszál a barátaiddal. :DD

    PEACE

    Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

  • sheriff.crib

    tag

    válasz HANDO88 #83 üzenetére

    A felháborodásod teljesens fölösleges, mert mit vártál?Azt, hogy hirtelen a MW2-ben már nem is a földön leszünk, hanem galaktikus harcokat fogunk vívni kicsi zöld ürlények ellenvagy kitalált nemzetek, kitalált fegyverekkel??Elveve a story a modern földi hadviselés....és ebbe a felsorolt országaid is beletartoznak.Ennyi.
    "és ha azt mondod hogy nincs hatással fiatalokra akkor nézd meg hogy a cod4 multiban a srácok nagy része mindig amcsi akar lenni pedig semmi előnnyel nem jár a dolog."
    Ez fa**g, ne magyarázd már be nekem...mindig megoszlik a tömeg.

    Andersen mesekönyve bezárult...fölösleges ezen lovagolni...lerágott csont.

    Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

  • sheriff.crib

    tag

    Nos, mi tegnap kipróbáltuk a coop részét és a laggy miatt kicsit élvezhetetlen...ki vell várni az updatet, "ha lesz" és akkor reméljük, jobb lesz.De amúgy játszható.

    (#93) monzta
    RE:Gyenge szarnak találod?Akkor vidd végig veteránon barátom.Jah és mellesleg csinálj ugyan ilyen játékot is, ha megkérhetlek.Köszi :DDD DE!Tiszteletben tartom a véleményed;-).

    #103) Findzs
    RE:Végigvitted?Regularon én is.Sima ügy volt...de a többi szinten kipróbáltad?Na ott vidd végig,aztán rájössz, hogy nem gyenge! ;)
    Az előző rész igazad van sokkal, de sokkal jobb volt.
    Nekem nagyon bejön a játék, semmi bajom nincs vele, de valamiért én is azt érzem, hogy olyan lett ez az egész, hogy:"Csinljuk meg gyorsan, hypeoljuk agyon, adjuk el drágán, minél több embernek".

    Meg vagyunk vezetve kő keményen, de sokan nem tudják és ezt ki is használják.De az a baj, hogy ez is egy lerágott téma...mert a mádia, az egyház, az ország, mind erről szól.Ez ellen meg semmit nem tudsz tenni.(ami persze borzalmas :(( )
    Ennyi :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

Új hozzászólás Aktív témák