Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    Azért a 3%-os arány ellenére, lehet, hogy mégis PC-n tolták végig eddig a legtöbben.

    Szerintem sokan úgy vannak vele, hogy megvennék a gyereknek, de 12K-t egy lemezért, a 70-80K-s fizetésből vagy a jobbaknál 110-120K-ból a hitelre vett tecskós gép mellé, egyszerűen nincs keret.

    Nem azt mondom, mielőtt nekem estek, hogy ingyen kéne adniuk, meg, hogy ne becsüljük más munkáját is meg. Talán nem is a fejlesztők tehetnek róla, de magyarországi viszonylatban ez túl sok. Szerintem lene az az árszint, amin a töbszöröse fogyna, a gond csak az, hogy egyesek, főleg akik megtehetnék akkor sem vennék meg. Na az Ők mentalitásával kéne valamit kezdeni. Mondjuk dolgoztatni Őket, aztán nem fizetni Nekik. És valami igazi melót adni a kezeikbe, nem ilyen managerkedést, meg tanácsadást.

    Nekem is mintha a fogam húzták volna, a 11.990,-Ft kifizetésénél, de úgy voltam vele, ha már nem cigizek, meg nem drogozok, valamire csak el kell cseszni a pénzt. ;]

    Gondoltam jól beosztom, és majd sokáig tart, hááát tévedtem, alig játszottam vele, és vége lett.

Új hozzászólás Aktív témák