Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Peat;) #151 üzenetére

    Számomra meg pont ez a felfoghatatlan, hogy valaki azt a buzi kontrollert isteníti egy fps-hez! Van xbox-om már nem 2 napja bár nem az fps-ek miatt, de én egyszerűen nem tudom megszokni. Nincs az a játék élmény mint pc-n és pont! Ezt az fps-re értem mert vannak játékok pl verekedős, autós ami meg hatalmas élmény szóval nem becsülöm le a kontrollert csak fps-hez borzalmas, amúgy jó. Amikor én pc-n játszom egy igazán jó fps-el az irányításról szinte megfeledkezem csak magával ragad a hangulat és azt veszem észre eltelt 5 óra. Konzolon meg folyamatosan szenvedek azzal a lomha szar irányítással. Egyszerűen nem való fps-hez. Mondják nekem páran csak szokás kérdése, pc-n hardon nyomom általában az fps-t, szerintem igen jól megy akkor nem hiszem ,hogy a képességeimmel lenne baj és nem vagyok alkalmas egy kontroller irányításának elsajátításához. Érdekes project gotham racing 4 ben úgy nyomom a kontrollerel hogy szinte csukott szemmel alázok mindenkit legnehezebb fokozaton. Úgy állítom össze a versenyt ,hogy még gyengébb autóval is sokszor én nyerek. A motorokról nem is beszélve. Pc-t gyakorlatilag mint játék platformot egyedül az fps miatt tartom. A többi játékhoz jó a konzol is. Bár néha be be szaggat ami annyira nem jó és nem lehet vele mit kezdeni nem úgy mint pc-n visszaveszek a részletességből vagy jobb hardvert veszek. Igazán 1db boxos lövölde volt amit élveztem a GOW2, az király!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák