Új hozzászólás Aktív témák

  • Franklin

    addikt

    Mielőtt a csítereket nyilvános máglyahalálra ítélné mindenki, azért nézzünk már kicsit magunkba!

    Kíváncsi lennék, hogy pl. hányan blicceltetek már buszon, vonaton. Vagy hányan hajtottatok át a piroson, mentetek a buszsávban, leállósávban, előztetek záróvonalon. És persze mindenkinek teljesen eredeti az összes játéka, szoftvere, ugye? Vagy ezek nem számítanak csalásnak? Az online csíttel legfeljebb a többi ember szórakozását teszik tönkre, az előbbiekkel anyagi és személyi kárt is lehet okozni.

    A hozzászólásokból az jön le, hogy a máltai szeretetszolgálat munkatársai közé keveredtem és itt mindenki szent. Tudjátok, másik szemében a szálkát, sajátban a gerendát se.

    Persze, az online csalás elítélendő, ebben egyetértünk. Én 7 évig toltam masszívan a CS-t, rengetegszer találkoztam én is velük. De nem kur*aanyáztam, hanem vettem szépen videót és elküldtem a banlistára. Utána vagy másik szervert kerestem, vagy megpróbáltam lelőni a csítert, legyen egy kis kihívás is. :-)

    Szóval na, vágjátok mit akarok mondani. Ítéljük el, mert csalás, de azért civilizáltan...

Új hozzászólás Aktív témák