Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki's

    tag

    Sztem kimaradt azért jópár dolog a cuccból. Pl. az egyik fontos rövidítés még, az LFG Looking For Group.
    Meg hogy az MMORPG-ket is azért külön lehet osztani PVP orientáltakra, mint pl. a Guild Wars és a Warhammer Online, ill. a WoW típusúakra, ahol azért a Roleplaying is meg van csinálva rendesen.
    Sajnos a legígéretesebb MMORPG nevek sorra azért buknak el általában a WoW mellett, mert az RPG részét kb. letudják egy térképpel, aztán csókolom. A WH:O nekem ezért volt nagy csalódás, pedig az elején nagyon lekötött a játék és sokkal jobban tetszett, főleg azért, mert kevésbé volt mesegrafikája mint a WoW-nak. Aztán mikor már a 20. szintet elhagytam és csak úgy tudtam szintet lépni ha mentem pvp-zni folyamatosan, mert egy térképen csak 6-7 küldetés volt, de ez nem volt elég a következő térképhez, így meguntam az egészet.

    Meg igazából az oktató dolog sztem fölös, mert az összes játékban van Tutorial, aki meg annyira sem tud angolul hogy abból elsajátítsa a játékot, az inkább neki se álljon, mert annál már csak nehezebb dolgokkal fog találkozni. :)

    [ Szerkesztve ]

    Breki's

Új hozzászólás Aktív témák