Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz bambano #176 üzenetére

    Egy 17"-os lapos alsóhangon 3 liter. még ha laptopalkatrészek meghagyásával is töltik meg, 1 kiló (!) minőségi krumplistészta kényelmesen elfér benne. Az meg akkorát nyit a konzervdobozon, hogy nincs az a szentpéter, aki repülve tartja, tegyék akárhová...

    Nem mondom, ügyes röntgenes kiszúrja, ha berhelték a lapost, de akkor miért is nem a személyi becsekkolásnál ülő szúrja ki, miért épp a bőröndös:F? Amúgy továbbra is tartom az elméletem, hogy 10x100mL (!, eddig a topicig nem is tudtam a 10db-os tételről) "fogkrémmel" vígan és dalolva meg lehet szabadulni alár több ajtótól is.

    #174: "1) Minden ilyen rendelkezés nem az utast, hanem a gépet védi, mert az drága. " - pontosan. Ezenkívül a gépeken "drága emberek" (politikusok, üzletemberek) szoktak alkalmasint utazni, akiknek az élete valami véletlen folytán még egy demokráciában is többet ér mint az Average Joe-é.

    #177: hogy bizonyítod be, hogy nem boxeralsó, hanem egy 2000$-os fotóscucc hiányzik a lefóliázott csomagból?? Nekem a német(!) DHL szállítás közben lopott ki egy grafkarit a feladott csomagomból, nem voltak hajlandók fizetni, sőt letagadták az egészet, hiába a súlyveszteség:Y

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • kromatika

    veterán

    válasz bambano #49 üzenetére

    "minek felrobbantani egy repülőt, mikor egy banki rendszer felborítása nagyobb hisztit okoz? "Azért mert egy repülő felrobbantása, sokkal sokkolóbb,és nagyobb riadalmat keltő hír a világban.

Új hozzászólás Aktív témák