Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XuChi

    addikt

    válasz #19617792 #90 üzenetére

    Szerintem próbálkozz. Elösször csak kicsit. Nem kell eröltetni. De figyeld meg érdekes dolgokra leszel figyelmes. Örömre, bántatra, segtségkérő tekintetekre stb-stb.

    Gyakorold. :DDD.

    Én jókat szoktam mulatni, de van hogy elszomorodok.

    A legrosszabb az amikor egy kisgyereket látok hatalmas hátizsákkal a hátán egyedül. És látom a szemében hogy valami nagyon bántja. Szinte kicsordul a könny a szeméből :((
    Ez annyira szomorú látvány.

    Vagy a másik mikor emberek esznek (tök mindegy hol), de olyankor annyira sebezhetőek. Bár lehet hogy ezt csak én gondolom így. Legfőképpen gyerekeknél lehet megfigyelni. Mikor eszik, és merengenek bele a nagyvilágba.

    Multkor mentem át a zebrán és jött velem szemben egy srác kb 12 lehetett. Mellettem ment egy csontra kirittyentett dagatt 70 éves nyanya (majd megértitek miért éltem ezzel a jelzővel!!!). És ment melettem mikor a gyerekkel egy vonalba ért, akkorát lökött rajta (direk nekiment láttam rajta hogy direk fölökte :(((:(((:((() A gyerek meg tök megrémült. Mindezt a zebrán az autok között. És láttam a nyanyán hogy a dolog után ilyen önelágült pofával vonult tovább mint aki megváltotta a világot :(((:(((:((( Hogy lehet valaki ekkora bunkó, állat szemét. :(((:((( És ez csak 1 a 100-ból :((.

    Megfigyeltem az embereken hogy pl a tömegközlekedési eszközökön a megállóban nem várják meg míg leszálnak az emberek hanem nyillik az ajtó és nyomul befele. A leszálló emberek meg ott küszködnek hogy leszáljanak.

    Huu bocs a hosszu agymenésemért de ez kijött belőlem. ÉS még tudnék irni nem keveset. Az emberi saját magát fogja kiirtani. De ez már megint egy másik téma.

    Mod: a monitorképernyőt nem türő szavakat töröltem :DD.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák