Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz zeg #35 üzenetére

    Ha feltöröm a kocsidat és elhajtok vele, azzal téged direktben kár ér, ergo a hasonlatod nem jó.

    Ha varázsolok egy kocsit a tiéd mintájára, mert még bérbe sem adod, akkor téged kár nem ér (illetve de, mivel nem adtad bérbe, de ez a Te döntésed volt, vállalva, hogy azt a bérleti díjat inkább NEM KÉRED).

    Valóban nem néztem utána, hogy androidra nem vehető meg a szoftver (hogy létezik, azt tudtam), de még1x: nem hardvert veszek egy szoftverhez, pláne nem azokat a drága sz*rokat. Nevetséges, hogy ha legálisan akarok IGO-t venni, akkor vegyek alá 120-180 ezres hardvert (apple telefont). És nekem topmap térképes navi kell, azt pedig tudtommal az IGO nyújtja.

    ferikek: teljesen természetes? te miről beszélsz? ne csúsztass, talán nem akartam megvenni?? ha teljesen természetes lenne, nem pampognék itt az áldatlan állapotok miatt, hanem letölteném, használnám és kussolnék. Szeretném, ha ez megváltozna, ezért ahol lehet, hangoztatom a problémát, hátha olvassa valami "felelős" és változik valami.

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák