Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz ceia #176 üzenetére

    "És akkor olyannal jön a Microsoft, hogy kötelezővé teszi az SSD-t? Azzal tovább fogja rombolni a váltáshoz való kedvet."
    Ja, mert mindenki úgy imádja HDD-ről futtatni az OS-t... Szerintem azoknak a maradék XP-knek a többsége is SSD-ről fut, a Win7-ekről nem is beszélve. Azt tudom, hogy én egy csomagban vettem az első SSD-met és az első Win7 licenszemet, pedig akkor(10+ éve) még senki nem gondolt arra hogy kötelezővé kéne tenni.
    Az meg külön vicces, hogy a kerekített ablakokra hivatkozol... mintha nem pont azt sírta volna vissza mindenki amikor Win7 után szögletesre váltott az MS - mert ha esetleg nem emlékeznél, XP-n és Win7-en is lekerekítettek az ablakok... hiába, egyeseknek minden szar amit az MS csinál, akkor is ha épp azt csinálják amit a nép akar.

    Aki nem akar Win10/11-et használni, az nyugodtan szopassa magát Win7-tel meg XP-vel, vagy menjen pingvint simogatni.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák