Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz mikk2000 #14024 üzenetére

    "Kösz a konfigot, amúgy szerintem nem én szoktam hőbörögni."

    és megtaláltad azt amit nem linkeltem már be és annyira nagyon kellett? ami a pastebinen nem volt fent? a hőbörgést meg inkább nyers fikázásnak mondanám akkor a nem tudsz programozni mehetsz kapálni szint azért szépen definiál :R építő szándék ftw \o/

    "Ha az ember elkezd foglalkozni valamivel, és látja hogy szar az egész, akkor próbál valami rendet tenni a káoszban."

    ezen dolgoznak ők is megsúgom, próbálják ahogy lehet egységesíteni legalább a nagyobb modokat. a kicsikkel nem igazán lehet mit kezdeni.

    "(másik példa a linux desktop "OS" nevű szörnyszülött)"

    hmmpff ezt inkább ne feszegessük jó ;]

    "de érdemes, és ahogyan a Forge-t használják"

    te tudod mi az a forge és ha valaki moddolni akar manapság és nem bukkit pluginokat írni akkor miért kell az? akkor miért alkotsz véleményt?

    "csak a fejlesztő szarik rá"

    a fejlesztő azt mondta hogy a játékot árulom, azt csináltok vele amit akartok, a saját felelősségetekre. ez jóval több mint a legtöbb játékfejlesztő szerint hozzányúlsz és letöröm a gerinced elperelem a házad. nem az ő felelőssége hogy reverse engineering után ki mit kezd vele. soha nem is ígért ilyet. egy forge jellegű api-t elkezdtek talán csinálni, de ennyi. egyébként rég kiszállt a "fejlesztő" a játék mögül, a mojangos arcok csinálják, markus nem írt bele kódot ki tudja mióta.

    "jól megél a modderek munkájából ingyen, akik megírják az MC 1000%-át ingyen, aztán meg eladja milliárdokért az MS-nek az egészet"

    te tényleg read only vagy. tényleg nem olvasod hogy earl is leírta akkor megpróbálom értelmesen én is. 2014 okt kimutatások 60 milla eladott példány. ebből 17 millió pc. 12 millió box. a pc és mac eladásokat együttesen lenyomja a box és a ps eladás. a pc-s játékosok igen kis része játszik moddolt mc-vel, pár százezer max. azok egy nagyon kis százaléka vette csak a modok miatt a játékot. ez a mérési hibahatár se... ne állítsuk már be globálisan azt hogy csak a moddolt mc miatt fut így a mojang mert egyszerűen ez nem igaz. számodra lehet hogy így van. te egy vagy a 60 millából. ne általánosítsunk.

    "akik megírják az MC 1000%-át ingyen"

    ez nekik első sorban egy hobbi. aztán az adfly is csöpögtet, mivel ismertek a modder körökben ezért pl donáció is akad itt ott, twitch-en is csöpög ez az ha streamelnek, yt csatornájuk is akad amin nézik pár százezren a kontentet, és igazából ha nem is ebből élnek, akkor is önként csinálják. nem kényszer. hobbi. egyébként meg keresnek vele a jobbak nem is szarul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák