Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JozsBiker

    aktív tag

    válasz #56573440 #13325 üzenetére

    Tehát ha jól értelek célszerűbb volna egy korábbi Minecraft verziót feltennem, mondjuk 1.7.x -et, vagy még korábbit javasolsz ?
    Ezzel kapcsolatban azt szeretném kérdezni, hogy nem elegendő ehhez a mostani Minecraft -omban az Edit profile -ban kiválasztani egy régebbi verziót ? Vagy komplett régebbi installt kell keresnem és azt feltelepíteni ?

    És egy ahhoz a verzióhoz tartozó mod installert kell használnom ? Ez mondjuk logikus. Ennek a Forge -nak már nagyjából utánanéztem ( vannak speciálisan nehéz felfogású szülőknek készült leírások :-), már Java -t is downgrade -eltem, mert valahol azt írták az lehet a probléma oka, szóval megpróbálnám végigcsinálni. Az általad linkelt oldalon van is mindenféle verzióhoz való install, tehát nagyon nem is kellene keresgélnem.

    Egyébként valami autós mod lenne a kívánság. Találtam egy CrazyCar nevűt ( már ha agyonütnének sem tudnám hogy hol, lényeg hogy letöltöttem ), remélem megfelel majd a gyerkőc kifinomult igényeinek :-)
    Oops, most néztem bele az mcmod.info -ba, és van egy olyan bejegyzés hogy "mcversion": "1.4.5", ez azt jelenti, hogy csak ilyen verziójú Minecraft -tal hajlandó működni ?

    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák