Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Henryk #799 üzenetére

    Köszi a választ!

    Szeretném ha tényleg csak normális játékosaim lennének. A szervert teljesen nyitottra terveztem így nem tudom kontrollál ki jöhet fel. Sajnos nincs időm rá hogy játsszak velük.
    A levédősíit én nagyon jónak tartom csak még nem találtam olyan megoldást ami megfelelne. Én inkább survivor módot támogatom, szenvedjenek meg mindenért.
    Ezért lenne jó mint hivatalos PH szerverként menne azaz csak olyan játékos jöhetne fel aki tényleg normális és komolyabban játszik. Na akkor indítanék egy totál gyári szervert, semmi moddal max online térképpel.

    Ramnál észrevettem hogy ha szétszóródik a sok játékos csak akkor használja ki igazán a ramot, meg ha területet kell generálni (erre megoldásként előre generáltattam területet fixen) Egy átlag szervert szét lehet fagyasztani csak azzal ha 4 játékos elindul folyamatosan 4 irányba és már meg is telt a ram, 4 játékos miatt lezabálja az összes 6gb ramot ha nincs generálva pálya vagy nincs levédve hogy hol a pálya széle. A másik érthetetlen pazarlás hogy a kliensnek mindig újraküldi a pályát a szerver, nincs kivétel ugyanis nem pufferel. Ha ezek nem lennének akkor többször annyi játékos is játszhatna kisebb memória igényel. (lásd L2Off többezer játékos 6gb rammal.)
    Egy login szerver se lenne rossz ötlet, a mostani az a fórum regjeit használja közvetlenül mysql-el ami félmegoldás. Whitelist jó lenne de offline szerverem van. (ami teljesen legális az én részemről, a játékosok felé már kevésbé)
    Látok én hatalmas dolgokat a játékban csak kevés vagyok hozzá hogy megalkossam. Nekem a sima építkezés már kevés. Gazdasági rendszert akarok, városokat, járműveket, klánokat, npc-ket, több mobot, rengeteg végtelen cuccot random generáltatva, skillrendszert (Runescape féle elég lenne) és mindezt nem pluginokkal amik a következő patchel vagy elszállnak vagy bugosak lesznek ha nem frissíti őket senki. A fejlesztő meg látszólag nem csinál semmi, csak adagolja az apróságokat nagyon lassan és közben ül a millióin.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák