Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #56573440 #10005 üzenetére

    Tegnap próbáltam játszani, eléggé lagos generálás nélkül is. A gravitáció nagyon betesz a dolgoknak, főleg ha magamra bontok egy egész barlangot. Összejött 10 copper, csak most éppen clay-t nem találok. Mobok éjszaka széttépnek, marad az hogy magamra falazok egy kivájt barlangot. Valamiért a búza vagy annak más megfelelője nem nő, 3 nap alatt egy centit sem. Ugyanígy a fák sem kezdtek nőni.
    Az időjárás kifejezetten tetszik, néha esik a hó néha nem és elolvad ha sokáig nem esik. Kajából még csak magvakat eszek, illetve polipot vadásztam le. A szervert Pénteken indítom el élesben, de számítsatok rá hogy extrém lagos lesz az elején, az is lehet hogy nem javul meg. Láttam olyan csontit amin valami vörös páncél volt, semmivel nem bírtam megölni. Éjjel meg zombik hordába verődve üldöznek.
    Dynmap meg nem generál magától térképet, csak fullrenderrel viszont ekkor a szerveren meg se lehet mozdulni.
    Van még mit javítani, de tetszik hogy ennyire baromi nehéz a játék. A mapgenerátort nem bírom megszokni, szerintem frucsa, a gyári jobban tetszik.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák