Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz benny_ray #38 üzenetére

    Ne említsük már ezt, a WoW-val egy lapon..

    Amikor a Destiny (1) be lett jelentve, akkor azt mondták, hogy évekre terveznek vele mint más MMO-k esetében. Nem lesz második rész, az lesz bővítve. A realitás meg az volt, hogy baromi kevés volt a tartalom, és hamar elpártoltak az emberek a játéktól.

    Aztán bejelentették a 2.-részt, immáron PC-re is. Mondták, hogy tanultak az első rész hibájából, hallgatnak a játékosokra. Nem lesz gond a tartalommal.

    És a megjelenést követően egy hét után mit csináltam? Álltam a "közel fullos" cuccokban, és vártam a keddet, hogy tudjak mit csinálni. Mert a grindelésen, és a szerencsén kívül nem lehetett fejlődni. Farmoltam egész héten a exo engramot hátha dob valamit belőle. Aminek a farmolása monoton, és dögunalom volt..

    Nem azzal van a baj, hogy nem fogott meg. Megfogott, de nem lehetett benne mit csinálni 1-2hét után! Egy üres sz*r. Amit nem olcsó fizetős DLC-kel bővítettek ki.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák