Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    Szerintem:
    1. akinek annyira sürgős látni az adott filmet, az megnézi a nyitóhétvégén - a mozit nem éri kár
    1.a. ha mindemellé otthon is olyan sürgősen meg akarja nézni, akkor kifizeti a kért összeget, a filmkiadónak az plusz bevétel, hiszen már moziban is látta (a mozit szintén nem éri kár)
    1.b. ha csak az otthoni megtekintés olyan sürgős számára, és kifizeti a pénzt, anélkül, hogy moziba ment volna, akkor a mozit valóban kár éri, azonban
    2. ezen az áron nem hiszem, hogy a moziknak aggódniuk kellene, esetleg pár messiásként várt filmnél (pl. mint a SW Ep. VII anno) lehet egy jelentősebb réteg, aki él ezzel a lehetőséggel, egyébként csak marginális százalékban lehetnek azok, akiket ez érdekel - ilyen áron persze.

    Meg most frankón filmtől függetlenül 50 dolcsi? A "romantikus vígjátékokat" tényleg hányan fogják ennyiért kikölcsönözni? :P

    buvartacsko: az én "Gyűrűk Ura: A Két Torony" moziélményemet egy az egyben az vágta haza (és a körülöttem ülőkét is), hogy valami büdös bunkó cirka 3-4 sorral hátrébb perces gyakorisággal popkornt hajigált az fél előadás alatt - azóta csak leghátra vagyok hajlandó ülni.
    Más kalandom valóban nem volt, bár az előadásról késő, és emiatt embereket felállító delikvensek örök problémának számítanak.

Új hozzászólás Aktív témák