Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • relixo

    tag

    Nálam mikor b550 lapba 5600x és 6700xt mellett ha engedélyezem a SAM-t akkor AC:Valhalla 20-30 perc után crash-l. SAM nélk. minden rendben.
    Bios nem beta, legújabb driver fent van a kártyához minden ok a SAM-t leszámítva.

    Ez az utólag alaplapokra rámókolt cucc nem igazán akar működni.
    Azt meg már csak halkan említem meg,hogy az AC valhalla game pont,hogy AMD cuccokon kéne,hogy jól fusson. Más játékot nem próbáltam időhiányban mivel most azzal játszok inkább kikapcsoltam mert úgy mint mondtam minden jó. Az a kb. +5-10 fps nem igazán hiányzik amit adna SAM.
    Kell itt még jó sok idő amíg kiforrja ez magát úgy látszik. :K

  • relixo

    tag

    válasz hahakocka #13 üzenetére

    na fuss neki még egyszer annak amit írtam...és akkor láthatod,hogy pontosan ezt panaszolom,hogy annak ellenére nem megy a SAM jól. :U
    A tesztekkel én is tisztában vagyok, éppen ezért frusztráló,hogy a SAM pont itt vérzett el és csak crash hegyek lettek belőle. Mint mondtam más játékot én nem próbáltam de ezek után nem is fogok SAM-l amíg egy stabil bios verziót és egy stabil drivert ki nem dobnak.
    És itt nem a beta vagy nem beta dologra gondolok most, hanem a való életbe majd mikor többen is elégedettek lesznek a cuccal na az fogja jelenteni,hogy okés. Addig minden ami kijön csak szartapasz az egész úgy látszik.
    Lényeg a lényeg,hogy még nem megy jól a dolog se amd se nv részen és -bár ez csak én meglátásom- szerintem azért mert ráerőszakolták szoftveresen a legtöbb alaplapra utólag ezeket.

Új hozzászólás Aktív témák