Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gTWELVE

    tag

    válasz verser233 #262 üzenetére

    Szia!

    http://www.t-mobile.hu/lakossagi/szolgaltatasok/uzenetkuldes/blackberry 2100Ft 100mb
    ez az egy csomag kell hozzá és kész. ezzel megkapod a mailjeidet push-ba. böngészni és msn-ezni is tudsz. Ráadásul erre bőven elég, de ha pl youtube-olni szeretnél akkor ajánlott egy nagyobb csomag beszerzése is mellé.. BB-n nincs fél órás lekérdezés.. LOL az egész szolgáltatás a mail köré épül push, ezért kell külön perkálni érte.

  • Breaker

    tag

    válasz verser233 #262 üzenetére

    Hello,

    Annyit hozzatennek, hogy sztem valaszd a T-nel valamelyik mediamani a csomagot, es ha web'n walk modban netezel a browserrel akkor nem a BIS-es ratadat csokkenti hanem a szimpla 3G forgalmadat ami a legkisebb mm csomagban is 500 mega. Az meg youtubera is eleg esszeru hasznalat mellett.

    MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

  • herdsman83

    tag

    válasz verser233 #262 üzenetére

    Szia, a félóránkénti email checkre képes egy E72 is vagy már egy 10 rugós akármilyen készülék. A BB egész szellemiségével ellenkezik ez, mert ne feledjük, hogy NEM csak a mail checkre használjuk ezt az ELVILEG 100 megát. Az összes BB progi evidensnek veszi, hogy van BIS-BES-ünk, így online állandóan, és ezen a csatornán, ÉRTSD: MSN, Google Talk, Accu Weather, Facebook, és legfőképp a BB messenger. A gyakorlat az, hogy elvileg korlátozhatják a cuccunkat, ha 100 megát 3 egymást követő hónapban is túllépjük, de ilyen korlátozásra nem volt példa... 1: kevés a user, 2: szarnak rá. És a fent említett ingyen leszedhető progik a BIS csatornáján, nem a w'n'w-on garázdálkodnak, és vannak fent nonstop - gyári beállítás szerint, volt már hogy a BB helpdesk-es csóka megkért, állítsam át a böngészőt a w'n'w profilra, had menjen már a mediamania véges csomagomból az adatforgalom... mondtam is hogy rendbenoké. :C
    MÁS. BB akkor igazán fasza, ha körülötted sok arcnak van, így velük elfelejtesz telefonálni, és a BB messengeren kommunikálsz. Ha nem, majd faszázod sokat a telcsidet és vesznek ők is, ez így megy, legalábbis nekem bejött. ;) Jó az MSN-is, de nem veszed rá a körülötted levőket hogy 0-24 legyenek online a mobiljukon MSN-en, még ha lehetséges is. Továbbá ez a folyamatos online állapot megengedi, hogy ne 3G-s gépet vegyél (Gemini, Javelin), mert amikor kiküldesz egy mailt egy fotóval tök mind1 mennyi idő alatt lövi ki amikor már a zsebedben van, hogy most 2 perc vagy 10mp, olyan mindegy, szépen elvégzi a dolgát... Egyedül a böngészőnél és a talán (de ez se igaz ezek szerint) a fájlküldözgetéseknél van szerepe a 3G-nek itt. Én lecseréltem az E72-t, nagyon fasza gép, tényleg látszik az az 5 Billiárd Forint (!) fejlesztés, amit a Nokia elköltött élete során. Csak hasonlítsd össze egy E72 tapi-navi érintőgombját, meg egy 9700 Bold-ét... Meg ne feledjük, hogy az E series Nokiáknak is van a nokia mail, ami 1:1 próbálja leutánozni a BB-t, csak egy immel-ámmal üzemelő indiai szerverrel... :R Grat. Amin a legfaszábban ment a push gmail-el, az az Android, csak az megint más víz, kb =Iphone. Amúgy a sznob perspektívát se felejtsük: van ahol 2 féle telefon lehet a kezedben: Blackberry vagy Vertu... :DD ;)

Új hozzászólás Aktív témák