Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polarstar

    nagyúr

    válasz bigsee #8022 üzenetére

    Meghalt a géped? Kár érte! Sajnálom.

    Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

  • Latitude Inc

    csendes tag

    válasz bigsee #8022 üzenetére

    Nincs véletlen egypár alkalmazás megnyitva már eleve? Próbáltad megfogadva a javaslatot bezárni őket és úgy próbálkozni, esetleg egy újraindítást? Más platformokon is megköveteli a kamera szoftvere a magáét, ez nem BB-specifikus jelenség.

    Rendszeresen igénylik a felhasználók a magyar nyelvet. Szvsz rendkívül idétlen tud lenni 1-1 menüpont magyarul, meg úgy az egész, általában véve is. Persze megszokás kérdése: az támasztja az igényt (na meg a trend). Kicsit nagyon nem értem, hogy amikor lassan gáz angolul nem tudni már, akkor komolyan fáj azzal a pár angol nyelvű kifejezéssel együtt élni (melyek jelentését jóeséllyel már eleve ismeri a felhasználó)? Arról nem is beszélve, hogy a BB-ket kész szentségtörés, eretnekség angoltól eltérő nyelvi beállítással üzemeltetni! Példás magyarsága van ugyan - melyen nem lepődünk meg - én mégis angolul használom. Egyértelműbb, így tradícionális, így igazi BBOS-élmény.
    Mindezt azért vetem képernyőre - nem azért, hogy szubjektív meglátásomat rátok erőltessem -, hanem, mert koránt sem biztos, hogy többletet kaptok azzal az egyébként belétek táplált igénnyel, melyet a reklámokból, a környezetetekből láttok. Ha valakinek tényleg igénye van rá, önnön indíttatásból és szükségességből, akkor legyen, de csak azért ne sírjunk magyar menü után, mert "azt úgy kell", meg "másnak is van". Szóval angol, forever.

Új hozzászólás Aktív témák