Új hozzászólás Aktív témák

  • LoliKa

    tag

    Sziasztok!

    Azzal kezdeném, hogy a minap vásároltam egy 8820-as modelt, hogy megismerkedjeka telefon alapjaival, hogy későb érdemes-e befektetni egy 8900-ba vagy akár egy bold 9xxx-be. Azzal a problémával szembesültem, hogy mialatt mindent kitanulmányoztam és kb 10000 topicot végigolvastam, angol, amerikai, magyar...találtam is válasz és nem is a kérdéseimre. Mivel lassan kezdek belebetegedni a válaszok keresésébe és már a hajamat tépkedem minden egyes próbálkozásnál, már csak bennetek bízom.

    1: Wi-Fi aktiv sárga kör fehér pipával, nem vált zöldre.. már mindent végig próbáltam, ettől függetlenül a Wi-Fi kapcsolat működik. De pl appworldnél ha a mobilhálozatot kikapcsolom már nem. Sejtem az lehet a baj, hogy nem zöld a jel, de nem jöttem rá, hogy lehet megváltoztatni, milyen beállítások szükságesek.

    2. Mobilinternet. Igen, tudom BIS. de én csak azokra a lehetőségekre gondoltam, mint 2-3szor megnezni mikor megy a vonat, és jó lenne megtenni ezt, egy havifix mobilinternet mellett ami 400ft, ha ugye nem vagyok Wi-Fi elérhetőség közelében.

    Tehát, hiába kapcsolom ki a wifi-t beállítom a mobilhálozat adatforgalmát, preferált listához adom, akkor sem akar Edge/Gprs adatforgalomhoz nyúlni, csak Wi-Fi-hoz. A böngésző ezzel a hibaüzenettel fogad: "Wi-Fi szolgáltatás.Győződjön meg róla. hogy a készülék rendelkezik aktív Wi-Fi kapcsolattal, majd próbálja újra." De én pontosan azt szeretném, hogy ne használjon Wi-Fi-t. És természetesen prbáltam másik böngészővel is, ami annyit írt ki, hogy nincs internetkapcsolat.

    Tehát aki esetleg tudja a választ, vagy tudna esetleg msnen segíeni, vagy bárhogyan, hálás lennék, mert 3 napja ezzel szenvedek, de nem sikerül előrébb jutnom.

    msn: lolka@thatsall.hu

    Köszönettel,LoliKa

Új hozzászólás Aktív témák