Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    A jelenlegi konzolom (One X) prüntyögésre van. Két éve megvettem, az első évben játszottam is vele rendesen, de mióta feltupíroztam a gépem, porfogó. A Sony gép/exkluzívak nem különösebben érdekelnek, a kontrollerje sem az én világom. Ellentétben a boxéval, mert az viszont nagyon, olyannyira h folyton a gépre van kötve. A Game Pass-ra annyira nem áll a bré, volt egy évig Ultimate-om is, de az Outer World installálásán túl nem jutottam, szóval visszamondtam. Ráadásul úgy tudom, h a kövi Ultimate drágább lesz, annyit pedig nem költök játékokra. Egy-két éves AAA-s címeket szoktam venni, azok meg igen-igeny gyakran vannak pofátlanul árazva a Store-ban, mert nincs konkurrencia. Minden nagyobb játékdisztribútorhoz van fiókom, nekem vhogy nem porcosodik a Steam-exkluzivitásra sem.

    Sony: egyes-egyedül a Gran Turismo-széria érdekelne, dehát azért meg nem éri meg konzolt venni. Kormányom már van (G920), nem fogok mégegyet venni csakazért, mert a két konzolrivális fúj az egymással való kontroller kompatibilitásra.

    Vennék én mindkettőt amúgy, de most h a 3080-asomat megrendeltem, nincs visszaút. Plusz valszin a konzolokhoz sem jutnék hozzá időben. A kártya meg jön, amikor, jön, addig azért négy gép várja h prüntyögjek rajtuk...

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák