Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz bwoay #5 üzenetére

    Tudom hogy sikeres az epic. Pont emiatt groteszk, hogy kritizálja a játékkínálatát a wiinek, hiszen kiadó főnök nyilatkozott "szakemberként", nem Te vagy én...vagy szomszéd Pistike. Magyarul önmaga felé is megfogalmazott egy kiritikát, mert a már a huszonegynéhány milliós wii tulaj láttán biztos hogy ők is mérlegeltek, mit kellene kezdeniük a kis fehér ördöggel...ha nem akkor gazdaságilag egy balfasz.
    Az meg hogy neked 4 játék van ami jó rá egy dolog, nekem azért több (red steel, metroid, zelda, residentek pl, viszont paper nekem nem jön be a többi igen amit írtál). Amennyiben neki akarok látni ps3 címeket felsorolni akkor meg én tudnék kevesebbet, de nem követem olyan figyelemmel persze mint wiit. X360 meg más téma, GoW előtt le a kalappal, tényleg x360-ra maga a tökély.
    Wiinél a nagy címek legalább megtérülnek (ezzel meg önmagának mond ellent, pl ha mario galaxy nem az a játék amire gondol akkor mi? :) ). Szerintem pont ezt írigyelte meg az ipse. Ps3-nál ez sem mondható mindig el(nemcsak a játék hibája), gondolok lairre vagy akár unreal 3-ra. Gt5p-öt is csak egyszer láttam a lista élén. Majd jött mario kart, pedig a kettő nem egy kategória (gt5-öt tartom többre :) )
    Na mind1, elvakult vagyok valszeg kicsit, de nekem nagyon feltűnt ez a benyögés. Legalább nem vagyunk egyfomák. Végülis lenyilatkozta hogy egy jövedelmezőséget tekintve kiemelkedő lehetőségeket rejtö kínálati rést lát a saját iparágjában amit a fotelből néz...ilyen nem való vezetőnek. Most közgizda szólt belőlem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák