Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    Hang nalam is jo.
    En mar csak a hangulat miatt is orultem hogy kimentunk, par helyen beszelgettem is, de teny, hogy eleg kicsinek tunt az egesz. Viszont sokkal jobb volt, mint a playit-tel osszekotott, akkor inkabb ez!
    A halasztas jo otlet, BAR megmondom oszinten, hogy nem teljesen ertem ezt, hogy miert is csak az ujdonsagokkal akarnak kijonni? Azert kiallitasi darab nem sok keszulekbol van plane hozzaerto magyarazattal ha az ember elmegy egy muszaki boltba. Lasd tavaly me'g volt Sony stand, de az _aktualis_ termekpalettabol nem volt mindenuk (eink karkoto erdekelt volna, aminek MM-ban a dobozat is csak aruvedo dobozon keresztul lehetett megtekinteni, hiaba volt mar kint azert akkor mar nem ujkent). Ertem, hogy az uj csucstelo a nagy hir, de ha kijott volna a ceg a teljes aktualisan megveheto palettaval, az is tobb reklamertekkel birt volna, annak ellenere hogy egy nap alatt hanyszor mondja el hogy az uj me'g nincs kesz, mint igy az, hogy konkretize lemondtak. (Nem is igazan ertem ezt a csucstelo-oruletet. A tobbseg megnezi ugyan, nyalcsorgatni jo, de most az iphone-tol eltekintve annak a farvizen azert alsobb kategorias, mondjuk ugy elerheto aru valtozatot adnak el neki. Miert nem lehet azt kihozni, mutogatni? Aruhazban nem ugyanaz az info szerepel rola, mint amit a gyarto ezeknel esetleg fontosnak gondol.)
    Mondjuk lehet, hogy egyedul vagyok a velemenyemmel, de akkor majd ugyis mindjart lehurrogtok es latszik :)

  • axioma

    veterán

    válasz RaveForce #4 üzenetére

    Hat, lehet hogy kotelesseguk, de ha nem is azt kertem hogy bontsak ki, azt megkerdeztem, hogy nem lehet-e valahol megnezni, es nem mondta'k hogy kibontana'k.
    Iden pont az derult ki, hogy egyforman szinte csak regebbi telokkal versenyeztek volna... es me'g egy szempont: a Veletech kozonsege az, akiktol az atlaguser velemenyt fog kerni a palettarol, nem valoszinu hogy a felso arszegmensbol, ellenben pont mert nem ismerik, a kozismert markaneveket preferaljak.
    Teny, koltsegoldalrol nem tudom.

Új hozzászólás Aktív témák