Keresés

Aktív témák

  • Permet Elek

    senior tag

    Érdekes egy írás. Tényleg nincs töménytelen reklám, de sajnos, egyből minden oldalon kiböki a szemem és görgethetem odébb. Uberes taxis példa. Lehet hisztizni, de pár év múlva hiába tesznek bármit, a sofőr nélküli autó, kiszorítja őket. És a kártelüket is. Mert ma magyarországon, taxiskartel van, állami szinten. De elég sok más területen is. Aki blokkolja a reklámot, tuti, h nem fog venni semmit, még ha látja is azt. Így érdemben nem változik semmi. És fiuk valljuk be. Annó ment a dolog. Most, h egyre több dologért kértek pénzt. Nem mintha régen nem dobtak volna össze egy szerverre/bérlésre, és még sorolhatnák az ittlévők. Szóval lehet itt szépítgetni a dolgokat. Meg hümmögni. De aki itt van jó ideje és józan ész is szorult a fejébe. Az sajnos látja, hogy nem a túlélés a cél a finom írásokkal, hanem a lehúzás. Én tiltakozok a reklámok ellen azok blokkolásával. Szívem joga. Ha ez fájó pont, ez van. Ne nekem kelljen már fizetnem, ha nem vagyok rájuk kíváncsi. És nem sok az a pár 100 forint, de ha beszorzod xy felhasználóval. :)) És utána jön majd a többi oldal is. És akkor ott fogok tartani,h mindenhol fizetek pár száz forintot havonta? :D Kikapcsoltam a blokkolót. Túlélem egyenlőre a reklámorgiát. De cserébe elvárnám, h visszatérjen a régi színvonal ide. Mert sajnos észrevehető a jólét ártalmas hatása. Minden téren. :R :R

  • Permet Elek

    senior tag

    Szerintem meg emlékezni kéne, honnan indultatok, és kik segítettek, építik a mai napig az oldalt.

    Munka mellett csináltatok páran érdemi dolgokat, Volt egy apró szerver, meg egy jó adok veszek. És a + a sok szakmai és egyébb topik adja. Amit ingyen szabadidejében az ide járó, szerintetek semmirekellő user ad hozzá. A rengeteg ingyen felajánlott eszköz. A rengeteg önként való segítség, ami segített eljutni egy szintig.

    Aztán eljutottunk oda,h már láttátok, ez megy, akkor próbáljunk meg ebből megélni. És onnantól kezdve megy az egyre inkább pénzéhes magatartás. Hiába tagadjátok. Nem számítanak az userek. A lap legalább 70%-át érdemben, még mindíg az userek adják.

    Az adok-veszek színvonal jelenleg ott tart, hogy hírdethetek bárhol kb. ugyan ott tartok. Mióta kicsicsáztuk, elfogadhatóbbá tettünk vérpistikéknek is.

    Tesztek. Elolvashatom én máshol is ugyanazt a tesztet, tán még hamarabb is. És igen, sokan megírták, h van teszt, de az nem biztos, hogy hozza azt, amit kéne. És igen én is vettem ph-s teszt alapján telefont, és többször is csalódtam e miatt. Inkább veszek valamit saját kipróbálás, vagy a fórumban való megerősítés után.

    Régen minden ment ingyen. Mióta egyre nagyobb a tábor, viszont a világ egyre ridegebb. Érdekes módon ,minden fizetős. Ráadásul egyre drágább nálatok. Igaz megtaláltátok a számítást. Sok a bírka, szóval nem számít ha 30%-ot bukunk. Már látjuk, hogy a többiek eltartanak. Sajnos ez jön le a hozzászólásokból. Az oldal részéről.

    A vég elkerülhetetlen, mind a taxisoknak, mind az erőszakos reklámoknak. Vezető nélküli autó, Egyre több reklámot blokkoló alkalmazás. Integrált és hasonlók..

    Majd akkor az lesz, kérlek csak ezt a böngészőt használd. és utána így szépen sorban?? Kapcsold ki az abp-t ez csak a kezdet, ti is tudjátok.

    Nincs hasonló oldal. Erre is csak annyit,hogy még. Erre se alapozhattok a végtelenségig.

  • Permet Elek

    senior tag

    válasz szaszlaci #1096 üzenetére

    Eljutottak arra a szintre,h ne kelljen aggódniuk. De én is csak a megszokás miatt vagyok itt. Esetleg pár felhasználó miatt. A színvonal és minden romlott az évek alatt, szerintem. És nem arról szól már, amiről annó.

  • Permet Elek

    senior tag

    válasz föccer #1099 üzenetére

    Te meg ha van. Tudhatnád,h ami papíron van, annak a fele se igaz.

  • Permet Elek

    senior tag

    válasz Racecam #1114 üzenetére

    Te ha ebből a mondatból, ezt rám tudod bizonyítani, gratulálok hozzá. :R :R

  • Permet Elek

    senior tag

    válasz radi8tor #1122 üzenetére

    Ahhoz előbb konkrétan rágalmaznom kéne valakit. :R :R

    Racecam: Még mindíg nem tudom miről beszélsz. Én a PH ellen nem írtam semmit. Egy okos embernek írtam valamit. Köze nem volt a PH- hoz. Az hogy ti mit láttok bele, nem engem jellemez.

    [ Szerkesztve ]

  • Permet Elek

    senior tag

    válasz radi8tor #1142 üzenetére

    Ki leszek tiltva? Rágalmazás, jelenleg 2-en rágalmaztok valótlannal. Hisz se konkrétumot, se a lapcsaládot nem említettem. Így vádalapotok 0-a jogilag. :R :R És én már ott befejeztem volna. Csak 2-en is reagáltatok.

  • Permet Elek

    senior tag

    Mivel el lett harapva a torkom.

    Minden a pénzről szól. Hiába nem.

    De akkor.

    600ezer felhasználó. Ti írtátok.

    5000ft/év prémium tagság. Kb marad 3000 de ha nem, úgy is kerekítettem lejjebb +ba.

    KB. 120millió 2015-ös nettó bevétel

    120millió osztva 3000ft-al = 40000. Ha 40ezren befizetik az éves tagságot, nem lesz reklám???

    És ez csak a prémium tagság.

    Legyen fizetős a ph. legyen 200millió a nettó árbevétel (tervezve). Osszuk el 500000ezer felhasználóval. 400ft+áfa és egyéb fizetési mód által generált összeg. És lehessen az irodába fizeti. vagy máshogy. Nekem se bankkártyám se másom. Csak a kp.

    Szóval legyen az éves tagsági díj akkor mondjuk 1000ft. Kötelezően mindenkinek. Ha csak 300ezren befizetik is jók vagyunk nem? De reklám ne legyen és minden kiadásról, tervről tudjon mindenki.

    Régen inkább éreztem ezt az oldalt közösségnek, mint most.

    Amíg ez nem járható út számotokra. Mért kéne elhinnem bármit is??

    Jelenleg. Fizethetek vagy majd szép lassan olvashatok egy fórumban több oldalon keresztül mit ne használjak, ha nem tudok fizetni.

    Éljen a demokrácia. Nyugodtan megkövezhettek, kitilthattok, de szerintem pár értelmes kérdést tettem fel. Nem turkáltam a zsebetekben.

  • Permet Elek

    senior tag

    válasz gbors #1346 üzenetére

    Mivel lényegesen, nem konkrét számokról beszéltünk. És elég csúnyán kerekítettem mindenhol. De nem is ez volt a lényeg. Amúgy ha kötelezően fizetővé válna a ph. 30ezer felhasználója se maradna? Évi 1000 forintért?

  • Permet Elek

    senior tag

    válasz gbors #1364 üzenetére

    Mért az jobb, ha előbb utóbb oda jutunk, h mindenhol fizetni kell, vagy reklámbann ?? Ph-n még túlélhető a reklám. Viszont én ha akarnám, se tudok jelenleg befizetni semmit. És én csak 12 weboldalt látogatok de havi szinten 390x12 már nem fog boldoggá tenni. Mert ennek ez lesz a vége. Ha mindenhol rákapnak.

    A hozzászólásom lényege az volt, h hiába érünk el egy bevételt, a reklámok nem fognak eltűnni innen nagy valószínűséggel. Mint ahogy azt is leírtam, hogy radikális lépéssel ugyan, de a béka segge alá csökkenthető az éves díj is. És a kérdésedre a válasz. Ha én vállalkoznék. A minél nagyobb nyereség lenne a cél. És én is használnám a bevált nagyvállalatok/állam befolyásoló taktikáját. De nem híresztelném,h álszent vagyok. Főleg nem így, ahogy itt a hozzászólásokban teszik. Bár a cikkben is kilóg a lóláb.

    [ Szerkesztve ]

  • Permet Elek

    senior tag

    válasz Fiery #1374 üzenetére

    Légy szíves olvasd el az elejétől a végéig amit írtam és értelmezd. És lásd,h a realitás talaján egyáltalán nem mozogtunk. Állítólag van 600ezer tag. Ha lefelezem és mindenki dob kötelezően egy 200ft-ost a kosárba. akkor is megvan az éves nettó bevétel. Csak a tagságból.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák