Keresés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz legiaap #353 üzenetére

    Fele...hmm.Ha belenéznénk,hogy hány%-a őstag plusz,arcképpel,stb,nagyon kicsi szám jönne ki.És ebből is kevés,aki ténylegesen segít,vagy cikket,blogot ír,nem csak minden menőtopikban ottvan szapulni,vagy isteníteni és kész.

    Egyébként alapvetően nem értem ezt az abp off jószamaritánusságot.Aki nem kattint,ugyanott van,mint blockerrel,nincs külömbség,hogy látod a reklámot vagy nem,ha nem kattintasz amúgy sem.Legyen népi kezdeményezés,5 perc adblock off,és tessék végigkattintgatni mindent :D Csak az számít,hogy rányomtam,csókolom.Mindenkinek van 5 perce,aztán bezárja a megnyílt x plusz ablakot és csókolom.
    Kutyát nem érdekli,ki lesi a reklámtól villogó képernyőt önként,ha semerre nem indul el.A hirdetőoszlopot se tudom az utcán kikapcsolni,de annak,aki ráteszi a plakátját,piszokul ugyanaz,hogy arra se jártam,vagy arrajártam,de rá se néztem. :U Őt az érdekli,aki megáll,elolvas,cetlit tép,megjegyez,lefotóz.Itt meg aki kattint és el is bóklászik a céloldalon.Legalább annyit,megnézni,mi is az.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Aktív témák