Keresés

Aktív témák

  • #52815360

    törölt tag

    válasz Racecam #568 üzenetére

    Valami olyasmit meg lehet próbálni, mint a Wikipédia.

  • szaszlaci

    addikt

    válasz Racecam #568 üzenetére

    Van pár hevenyészett ötletem, ha már kérdezed.
    – Lehet, vissza kellene venni a kiadásokból. Fogalmam sincs, mire költötök, de pl. írtak itt külföldi utakat akármilyen kiállításra és hasonlóak. Tényleg szükség van ezekre?
    – Ha a támogatás 200 Ft lenne – ugye a korábbi egy dolláros cucc – lehet, többen váltanák ki.
    – Egy lehetőleg jó árú és megbízható bolt bevonása, hogy részt kapjatok a profitból. Látom, hogy vannak reklámok boltoknak, de még sose kattintottam rájuk. Persze nagyon körültekintően, hogy ne legyen tukmálós jellege.
    – Az ilyen Dajkó Pál jellegű politikai cikkek, ha nem hoznak (egyéb úton) bevételt, de kiadást annál inkább, lehet hanyagolni kellene. Ha ingyen van, nem szóltam.
    – "A terméket XY-tól kaptuk" jellegű dolgok a cikkekben talán továbbfejleszthetőek lehetnek, anélkül, hogy direkt reklám lenne.
    – Egyéb, külsős feladatok elvállalása, amihez segítséget nyújthat a meglévő Kft., és a keresetet erre költeni.
    – Mivel eddig blokkoló volt, nem tudom, miket reklámoztok, de gyanítom, hogy infós cuccokat. És ha egy kicsit elmenne máshova az irány? Eladott termék alapján kifizetett jutalékkal a hirdetőtől.
    – Nyereményjáték külsős céggel? Nem tudom, hogy működik, de nyilván hasznot hoz.

    Igen, egyik se túl nagy ötlet, de talán továbbfejleszthető.
    Viszont ami hosszú távon nagyon veszélyesen az egész bukását hozhatja, az a felhasználókhoz való hozzáállás, amit kifejtettem a 400. hsz-ben.
    Illetve az ilyen pénzért olvasható csak el a cikk ötletek szerintem egy napon belül csődöt jelentene.

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

  • L4Fl3ur

    csendes tag

    válasz Racecam #568 üzenetére

    Olvastam. Ha tényleg olyan értéket képvisel ez az egész, legyen mersz pénzt kérni ezért. Nyíltan. Vagy ne engedjen addig az oldalra, amíg nincs kikapcsolva a blokkoló...

    (#558) azbest

    Ha a fentebbi benne lesz, jogos lesz a gondolatod :K

    (#563) Fiery

    Elindult egy hullámvasút az online hirdetésekkel. Ez az oldal is felszállt erre. Ha ezt megtették, akkor nyilván tisztában voltak azzal, hogy ez miként érinti az embereket. És hát azt is tudjuk, hogy semmi sem tart örökké... :)

  • nuke7

    veterán

    válasz Racecam #568 üzenetére

    De. De igenis válasz az, hogy TI találjátok ki.
    Ha az olvasók tudnák, ők csinálnák.
    De nem ők csinálják, hanem ti. Ha ti nem találjátok ki, akkor aki kitalálja, szépen lenyom titeket.
    Ez rém egyszerű. (Sajnos vagy hála az égnek... :U )

    (#605) Fiery : A Rihannás hasonlat sem jó - mert a legtöbb előadó művésznek az élő / referral / endorsment dolgokból van nagyon sok pénze, nem a lemez eladásokból.
    És itt a Te hasonlatod sem jó, mert a fizetését nem tölti le senki a banszámláról. Itt egyértelműen arról van szó,
    hogy a web változásai miatt egy új / másik üzleti modellre kell átállni. Ez lehet az adakozó / charity modell is (Ennek az egyik verziója, hogy kapcsold ki az adblockert, légyszi...) vagy egy másik.
    DE! szép dolog a közösségtől ötleteket kérni, viszont ez akkor sem az ő dolguk... :N

    [ Szerkesztve ]

    https://youtube.com/user/nuke7

  • JoeYi

    őstag

    válasz Racecam #568 üzenetére

    én írtam. Nyissatok webshopot pl. Nyugodtan lehet az ipont majmolni. Ők webshopból lettek hírújság, ti meg hírújságból webshop. Eleve lenne egy keménymag aki márcsak márkahűségből nálatok venné a hardvereket, megint egy másik mert hiteles oldalnak tart és feltételezné hogy jó cuccokat árultok. Bele kell vágni, nem pedig azon sakkozni hogy ez most illik-e a profilba vagy sem. A profil bevan gyöpösödve jelenleg.

    Ehhez jön még hogy takarítani kell. Ha valamelyik oldal nettó veszteség akkor lelőni. Pl nemtudom hogy a hardverapróból láttok-e egy fillért is. Ha nem, hát dara, a webshop úgyis a helyébe lép

Aktív témák