Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Ágógreen #1249 üzenetére

    Nem, te egyáltalán nem értetted. :DDD
    Én, huzamosabb ideig teszteltem a 950 XL hangminőségét, mármint mobilhangminőségét, mert a hangminőség nálam máshol kezdődik, nem egy mobilnál.
    A Microsoft készülékek, viszont ebben nagyon alul teljesítenek, mert egy 640 is ugyanígy szól, ez meg egy flagship, vagy mi lenne. A 650, viszont már sokkal szebben szól, viszont az is elmarad bármelyik Samsung wolfson dac féle hangzástól, de még a wolfson-t is kiröhögi a Sony saját fejlesztésű chip-je, na az odavág mind felett. Érezhető a különbség rendesen, hogy most egy Sony szól.
    Tudom, mert nem az első ilyen samu készüléken teszteltem, amit lecseréltem, pl (note 4, note 5, s6, és most az s7). S7 meg egy trágya, amióta megvan csak a szopás van vele, de ez nem ide tartozik.

    Szóval, a lényeg, teljesen mindegy, hogy ott B&O, vagy JBL, Wolfson etc...hangchip lesz, ha a szoftver a háttérbe ebbe beleszól durván.
    Azért írtam, hogy a parasztvakítópropaganda nálad is működik, mert meglátod a B&O feliratot és elkönyvelted magadban, ha majd hazaviszed, akkor 9.3-ban elképesztő hangminőségben "leszakítja a háztetőt", ami lehet, hogy még ennél is szarabbul fog szólni, előre senki nem tud semmit, hiába virít ott egy nagynevű cég akármije, ami egy filléres megoldás is lehet...akár.

    És igen, a kijelző színei, feketéje az egész, ahogy megmutatja magát, nagyon sokat tud dobni a felhasználói élményben, és ebben a 950 XL manapság nagyon az élen van, mert az egyik legjobb kijelzőt dobta bele.
    Ez HP mellett, még azon az elbaxott videón is látszik.
    A forma meg szubjektív, nekem a kockásabb formák az első, emelett a HP egy HTC utánzatú szappantartó, ettől függetlenül, ha megjelenik és bejön, akár még be is gyűjthetek egyet, de előre valamit fényezni, amit csak képről láttál, nem életszerű!

Új hozzászólás Aktív témák