Új hozzászólás Aktív témák

  • sum-blink

    aktív tag

    válasz ZsoltG60 #5995 üzenetére

    Igen, ezt mondta care-ben is a srác. De ez milyen hülyeség, hogy utólag nem lehet... Na mindegy. Már kb. megcsináltam. :W

    Észrevételek: a Microsoft nem csak, hogy nem támogat régi appokat, de TÖRÖL is az áruházból, olyanokat, amik a telefonomon még mentek pár napja. Szóval ha reinstallálom a rendszert számíthatok 1-2 app eltűnésére. Angry Birds, Vine, Phone Guitar, Drop of Life.... Most nem azért, mert olyan fontosak, de akkor is... ez milyen már?

    Lara Croft Relic Run/ Rayman Jungle Run: hiába van live-om/ fb bejelentkezés/ one drive fiók... minden egyes rohadt újratelepítés után újra kell kezdeni. Nem tudja felhőbe tárolni a mentéseket?

    A rendszer gyorsabb, egy két app frissebb is (picit másképp néz ki), mint azelőtt. Twitter teszem azt rondább.

    Messenger élőcsempén már nincs ott az üzenet első sora, csak XY üzenetet küldött. :F

    Mintha lenne egy-két új értesítési hang is, bár én azokat úgyis kikapcsolom... Hirtelen ennyi.

    ***

    Végül - nagyon olcsó rajzfilmes tok, nekem pár hét alatt megjött, pont ma: :)

    http://www.ebay.com/itm/300-Phone-Model-Patterned-Soft-TPU-Rubber-Back-Skin-Gel-Silicone-Case-Cover-/371821934956?var=&hash=item569250796c:m:mRRwT0fBDxLwX3NfJw7I0AQ

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák