Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz helixP #81 üzenetére

    Ja az igaz, tényleg a legutóbbi Honor Holly és akkor a szerintem már jobb vételnek számító Honor 3C 2 GB rammal, tényleg árban, tudásban versenytársai Micrososft Lumia 640-nek, mondjuk az XL-nek nem, de az már nekem túl nagy sajnos, nem kompakt, nekem kicsi a kezem sajnos. Mondjuk ott a kamerák azért a Honorokban azért jóval gyengébbek. (A 3C-nek egész normális a kinézete, a Holly kinézete, neve is egy vicc) Ami azért jobban tetszik a Honorokban hogy van rendes fizikai gomb, nem értem miért kell beletenni a képernyőbe, jobb szerettem a fizikai billentyűket?? Bár lehet előb utóbb megszokom a virtuálisakat is. Egyedül ez zavar a 640-ben.
    Én nem szeretek mobil mellett fényképezőt vinni, ezért örültem, hogy már 640-esben is viszonylag jó kamera van. A mobilarenasok nem tudom hogy tudtak a tesztben ilyen rossz képeket lőni, de majd próbálkozom hátha sikerül valahogy vele, pedig nagyon próbálkozom. Lehet HDR képekkel sikerült ennyire félrelőni a képeket pl. makróban a pitypangnál, de nekem pl. ahogy az amoled mesterségessége a HDR mód sem tetszik hosszú távon, persze van amikor érdekes. Pl. annyit csinálok hogy a színhőmérsékletet napfényre állítom, így kicsit szaturáltabbak a színek a szabadban, minek oda HDR. Alapból éles, gyakorlatilag zajmentes képeket csinál a 640-es is fényképező egy kompakt fényképező kategóriával sem lövünk sokkal jobbat ott a normális vaku és az optikai zooom az előny, de itt kb minden telefonos fényképező elvérzik.

    A 640-en hátlap alapból nem nyikorog, nekem azóta nyokorog mióta vettem rá tokot, a billentyűknél, valahogy nem jól illeszkedik a szilikon tok. Az is lehet hogy a kék, fehér, narancs színű tokok masszívabbbak mint a fekete, kinézet alapján is.
    Én pár hónap múlva rendelek rá kéket, most 3000-ért vannak az Ebay-en a gyári Microsoft tokok, mondjuk a szállítás még drága, de Honkongból ingyenes szokott lenni. (2000-re simán le fog menni, mint a többi mobil esetében a gyári tok, mert igazán nincs benne semmi extra csak a gombok.) [Lumia 640 gyári tokok]

    Csak én látom úgy a képek alapján, mintha a matt fekete tok, gyengébb minőségű lenne mint a többi?

    Még ez a gyári Flip case érdekel, de még eléggé drága:
    [narancssárga gyári flip tok]

    Most ilyet rendeltem Kínából komoly 1100 pénzért, volt valakinek hasonló más telefonra?L:http://www.ebay.com/itm/Hybrid-Shockproof-Armor-Rugged-Hard-Case-Cover-Stand-For-Microsoft-Lumia-640-/201327840033?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item2ee0130b21][butál 640 tok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák