Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz tlac #67 üzenetére

    Szóval az év játéka ahogy írtam is nálam a :
    THE FORGOTTEN CITY .
    2. ill 3 helyezettek: The Riftbreaker ill Valheim

    Top 10:
    Life is Strange: True Colours
    Nioh 2
    RE Village( egyetlen ami felfért a listára mint AAA játék bár a Forza 5 és a Halo Infinite nem voltak messze)
    Pathfinder Wrath of Righeous ( egyetlen amit még nem fejeztem be de tuti fentlesz és még előrébb is kerülthet a top 3 ba de top 10 már tuti)
    Warhammer 40.000 Battlesector ( utolsó 5-6 év legjobb WH játéka )
    Chorus ( az év brutális meglepije számomra akár év játéka potenciál is lehetett volna ha a story jobb egy kicsit)
    Shadow Tactics: Aiko's Choice erre megint no komment , kb 1 hete jelent meg ,aki szerette az eredeti Shadow Tactics Blade of Shogunt azoknak no brainer, méltó utódja és mivel standalone DLC ezért szerintem vehetjük teljes játéknak)

    Ez már 12, 2021 es gamek és előző 2 évből pl összesen ha volt nálam ennyi :)
    Edit: ki ne hagyjam a The Ruined King : League of Legends storyt, máris 13 :P De szerintem ha picit gondolkoznék még 2-3 eszembe jutna, csak azért nem írok többet nehogy valamit belekeverjek amit idén játszottam de nem 2021 es.
    Meg lehet majd ide lehet sorolni magamat ismerve a The Sharlock Holmes Chapter Onet, de azt még nem vettem meg ill játszottam de 90% biztos vagyok benne hogy tetszeni fog majd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák