Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    Nem valami jó mérés de azért megosztom. Tegnap este feltöltöttem teljesen, szóval éjszaka merült. Használati idő kb. 22-15 óra között volt. Single SIM, wifi only, Bluetooth off, helymeghatározás on, fényerő közepes, 120hz on, aod on. Semmilyen energiatakarékosságot növelő beállítást nem állítottam, ezen kívűl nem volt airplane mode sem pedig energiatakarékossági mód (20% alatt sem!). Alapvetően volt 1 óra 20 perc játék, valamint sok böngészés és prohardver app. Ilyenkor háttérben végig ment a youtube kisablakban. Szórakoztam a beállításokkal (fontos hogy a mérést azután végeztem hogy "belaktam" a telefont, max alkalmazás frissítés volt a háttérben meg töltöttem le appokat). Volt kevés facebook, insta, messenger stb. És a lényeg, a SOT 6 és fél óra lett. Hogy ez milyen azt mindenki döntse el magának. Abban biztos vagyok hogy ennél bőven lehet kevesebbet összehozni, nálam a kijelző vitte el messze a legtöbb kakaót. Viszont már nagyon leakartam meríteni hogy rádughassam a töltőre :D.

    És akkor töltés:
    1-40% 5 perc
    1-70% 10 perc
    1-100% 19 perc
    Itt nagyon számít véleményem szerint a helyiség hőmérséklete, ez akár perceket is jelenthet. Töltés közben gyári tok volt rajta, melegedett rendesen a készülék de forró nem volt. A sebesség beteg:Y.

    snecizero: ne haragudj de nem igazán akarok hőmérővel telefon hőmérsékletet mérni. :RVan sok teszt fent a youtubeon, ott biztos akad aki mér hasonlót.

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák