Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crytek

    veterán

    válasz RyanGiggs #71 üzenetére

    "! Talán mivel hasonló felépítésűek lesznek a PC-vel, így talán az optimalizálás és a portolás is egyszerűbb és hatékonyabb lesz"

    Maximum akkor ha a PC-kbe is csak AMD apuja lesz mindenkinek hasonló felépítéssel mint az új konzolokban!
    Mert a pc-s frontos semmi nem változik ugyanúgy 328 ezer féle konfigra kell futtathatóvá tenni,magyarán semmi nem változik.
    Szebbek lesznek a konzolos game-ek (VÉGRE MÁR) és a pc-snek meg még jobban szívnak mert még brutálabb gép kell majd!

    Aki az olcsóbb megoldást akarja egyértelműen konzolt vesz!
    Én is ezt fogom tenni majd feltéve ha ........ :DD

    (#74) RyanGiggs: Én nem várom el hogy maxon menjen! Csak pofátlanság hogy hogy az előző része ami több éves az is éppenhogy maxon tolható a mai csúcs pc-ken úgy hogy 30 alá ne menjen a min fps!

    Én már nem ölök pc-be vagyonokat.Így is hegyekben állnak az olyan játékok amik új gépre várnak a maxon való végigjátszásra mert nem volt soha olyan gépem ami alkalmas lett volna rá!

    Csak pár db: Crysis ,Warhead, Crysis 2, Crysis 3, Metro 2033, Assassins Creed 3, Ghost Recon FS, Far Cry 3, NFS Run, BF 3, Tomb Raider, Arma 2 stb

    [ Szerkesztve ]

    Next PC Upgrade: 2022

Új hozzászólás Aktív témák