Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LeslieG Jr.

    őstag

    válasz Dr. Romano #225 üzenetére

    Optimailzálatlanság

    No ezt a szót én is nagy nehezen tudtam csak leírni korán reggel. :R

    CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dr. Romano #225 üzenetére

    lásd: gta4/avp :W jó példa arra, hogy kell megölni a pc-s játékipart... megírnak valamit konzolra optimalizálva, csinálnak 2perc alatt egy trágya pc-s portot (nem ritkán elb@szott menürendszerrel, de ez csak hab a tortán) és b@sznak az optimalizálásra... vannak azért példák arra is, amikor nem ez a helyzet: pl resevil5, street fighter4, amiknek szerintem normálisan optimalizálták a pc-s változatát (igaz, később is jöttek, mint a konzolváltozatok) aztán meg megy a sírás, hogy: "felesleges pc-re fejleszteni, mert mindenki csak lewarezolja és nem éri meg, blabla..." :(

    itt az ajánlott gépigény azért vicc, mert gondolom az okosak úgy voltak vele, hogy valami nagyon nagyot írnak, ahol még enyhe teljesítménynövekedés érezhető... írhattak volna ennél nagyobbat is, de nem hiszem, hogy olyan sok különbség van 6 vs 8giga ram esetében... szvsz. nincsenek tisztában az "ajánlott gépigény" fogalmával... (vagy csak tényleg ennyire szutyok az optimalizálás) szerintem az ajánlott gépigény azt jelenti, hogy fullhd-ben very high beállításokkal, szűrőkkel menjen a játék akadásmentesen minimum 30fps-sel (vagy annyival, hogy teljes mértékben élvezhető legyen)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák