Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz CocooN-z #17 üzenetére

    Én nem értem ezt a mentalitást. A grafika számomra egyáltalán nem fontos. Ritkán is ülök le manapság sinleplayer játékokkal játszani. Viszont ha leülök az csak azért van mert érdekel a játékmenet, és megfog a történet. Ilyen Cod, FarCry, Crysis, BF féle, szép, bár teljesen nulla játékmenetű játékokat már elkerülöm. Kipróbálom őket, de mindig egy-két óra után konstatálom, hogy semmi érték nincs bennük amiért érdemesnek tartanám a végigjátszásukat. Legutoljára ezeket játszottam végig. Mafia2, DeusEX:HR, Dishonored, Tomb Raider. És a teljes MGS sorozat. Egyiknél sem érdekelt a grafika. Az utolsó játék aminek felfigyeltem a grafikájára az a Bioshock Infinite. Nagyon szép művészi grafikája van, jó története. De a játékmenete nulla annak is. Ezért inkább utánnaolvastam, és néztem youtube-on videót, hogy miről szól. Tetszik, de végig nem vinném.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz CocooN-z #20 üzenetére

    Ez egy más dolog. Az oké, hogy régi játékokat szívesen nyomunk végig szebb grafikával. Ezért is volt örvendetes a hír mikor Kojima célzott rá, hogy lehet meg fognak jelenni a régi részek az új motorra átültetve.

    Viszont itt te korábban azt írtad, hogy az új részt szeretnéd minél szebb grafikával nyomni. ("agyalnék menet közben, hogy az adott jelenet, milyen lenne a nexgenen") Ami szerintem nem igazán dob a játékélményen. Főleg jelen esetlben nem.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák