Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Dr. Akula #2 üzenetére

    A harmadik rész nem olyan rossz. Erőltetetten meg van tolva a felesleges "open world" hatást kelteni vágyó üres térképrészekkel, és az értelmetlen (többnyire opcionális) játékidővel, de van azért benne némi story is, és én nagyon szerettem a szabadon mozgatható kamerát (nem csak tetszőleges zoom + felső "taktikai" nézet van, hanem kb. úgy tudsz repkedni a kamerával akár valós időben, akár pause alatt, mint ha egy szellem fején lenne a kamera, körbejárható a pálya egy szép nagy szelete a játékos karakterek körül, bármerre forogva). A látványvilág sem olyan rossz (nem annyira "művészi", mint az első rész [amit a textúrák alacsony felbontása és a kis poligonszám fogott vissza nagyon], de nem is olyan sivár, mint a második, de a Frotbite miatt részletgazdag a grafika) OST (aláfestő zenék) is egész jó. Szerintem jobb, mint a második rész, vagy mondjuk a ME:A.
    Szóval szerintem lehetne még valami jó a DA4-ből, csak kár, hogy ilyen későn jön, mikor már szinte mindenki kihullott a cégtől más játékok miatt és elhal a régi rajongókban a DA hangulata.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák