Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zzola

    félisten

    válasz ->Raizen<- #31 üzenetére

    "Az én gépem több mint 1 éve volt több mint 330 000 ft szóval a 165-nél többért nem vesz senki pc elméleted már megbukott. És itt vagyunk jó páran akik szivesen legóznak vele."

    Látom komoly problémák vannak az értelmezéssel!

    Senki nem mondta, hogy 165000-nél többért senki nem vesz PC-t. 165000 összértékért nem tudsz ilyen játékra alkalmas gépet építeni.....remélem érthető. :U

  • Riddick77

    tag

    válasz ->Raizen<- #31 üzenetére

    Milyen elméletről beszélsz??

    Azt mondtam, milyen PC-t veszel 165e ből....olyat amit ez a konzol tud biztos nem!

    PC-t lehet venni szinte végtelen pénzekért,akkor volt I7 3770K-m amikor megjelent.

    Az itt a lényeg,hogy 165e FT ért kapsz-e olyan PC-t amit tud 4K-ban játékokat futattni,HDR,és Dolby Atmos hanggal,4K Blueray lejátszóval. Szerintem nem..... :N

    Nos,vicces az hogy szerinted milyen szintű az Xbox one X hardvere,mikor ott linkeltem ,hogy a játék fejlesztő szerint milyen. Ezt célhardver,nem egyenlő a tudása egy sima PC hardverrel,amit lefog az oprendszer is...

    Abu85 ezt írta,amikor ki lett vesézve először mit tud az új MS konzolja:

    "Köze nincs az RX 480-hoz. Ez nem olyan GCN verziót használ, ami megtalálható PC-n. Hasonlóan, ahogy a Sony, úgy a Microsoft is egyedi GCN verziót kért. Nem kizárt egyébként, hogy ISA szinten ugyanazt kapták, csak a funkcionális egységek különbözhetnek, illetve ezek számai. Ha mondjuk ez megkapta legalább ugyanazt, mint a PS4 Pro, akkor az RX 480-at leveri mint a poharat. Eleve képes lenne packed mathra, ami rögtön 12 TFLOPS. Ilyen képességnek a közelében nincs az RX 480. Majd a Vega fogja tudni csak.
    (#15) Duck663: Hardveresen gyorsítják a rajzolási parancsokat. Ilyen formában ez a proci is overkill. A munka oroszlánrészét már nem a proci fogja elvégezni, hanem offloadba megy egy speciális célhardverre.
    "
    Szerk:

    látom pár kollega értelmezte helyesen is amit írni akartam.... :K

    [ Szerkesztve ]

    KL

Új hozzászólás Aktív témák