Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feka0118

    tag

    válasz scyllarus #165 üzenetére

    En nem tudom ez mennyire igaz, én autómatikusan tiltom a google play szolgáltatások hättérben futását, merr telefontól függetlenül meríti az aksit. Mondok egy példát az aksi időre: kiegyenlített üzemmódban,
    Mobilnet wifi folyamatosan bekapcsolva, 2 és fél óra zenehallgatás 20 beszélgetés, 29 perc navigálás, reggeli kávézás mellett egy kis game, este hazaérek netezek meg egy kis game. 7 órakor levettem töltőről este 9 kor 28% maradt az akuban. Ez szerintem nem nevezhető rossznak. Az hogy az mtk annyival jobban melegszik mint egy snapdragon hülyeség! Fél óra játék után mind a két rendszercsipp felmelegíti a házat rendesen, a fogyasztásban igazad van 0.5 w al kevesebbet eszik a snapi 435 ami kb. 1 óra üzemidőben. Ez nem nagy különbség.
    Szerintem korrekt telefon,gyors, nem gondolkodik. M3 note ot cseréltem le rá, nagyon sok mindenben több és jobb, egyedül akkuidőben kevesebb, a note3 mat 2 naponta etettem. Ja a töltés: nekem 5%-ról 100%-ra 2 óra 40 perc alatt feltöltődött. Azt a 4 órát nem tudom milyen töltövel érték el a tesztben, de valótlan info(legalább is nálam). Az okoskának meg annyit üzennék, hogy ha nem tetszik a telefon, akkor kérlek ne irogasd le a hülyeségeidet, mert valaki aki hasznos tanácsot keres, feladja az olvasást a sok trollkodás miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák