Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz Darmol #101 üzenetére

    Srácok, mielőtt átharapnátok a torkomat, könyörgöm nézzétek már meg, hogy vállalati környezetről beszéltem végig, ti meg jusztazért is erőltetitek ezt az otthoni marhaságot. Tisztára süketek párbeszéde. :)

    Amiket leírtam azok ráadásul teljesen általános és magától értetődő dolgok egy cégnél már vagy egy évtizede. Nem azért mert én guru lennék bármiben is, hanem mert kábé minden rendszergazda így csinálja.

    És igen, a Windows update-eket is elő kell tesztelni, bevizsgálni mielőtt telepíted tömegesen, mivel előfordulhat, hogy hibás a path de az is, hogy nem a patch hibás, hanem valamilyen más szoftver nem működik rendesen, mert a gyártója nem frissítette. Ez nem MS sajátosság, hanem ha kijön az AutoCAD-hez egy nagy update, vagy az SAP-hoz, azt is pontosan ugyanígy csinálod, ez nem gyártó függő. Pontosan ugyanúgy, ahogy egy új szervert is tesztüzemben futtatsz mielőtt produktív környezetbe rakod, mert akármilyen drága volt és bármilyen márkájú, előfordulhat, hogy mégis hibás benne valami. Ugyanígy a HDD-kből is hibatűrő tömböt építenek, mert akármelyik HDD gyártó is adhat ki hibás szériát. Ettől mégsem mondjuk, hogy minden HDD rossz.

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák