Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz joey04 #681 üzenetére

    Azért erre az oldalra ez így nem teljesen igaz. A prémium bevezetésekor és a Fototrend indulásakor is figyelembe vették és módosították pl. amit én javasoltam azt is, volt ami öt percenként változott, amíg a topic nagy része egyet nem értett benne. Nem igazán emlékszem, hogy ezt máshol megkaptuk volna.
    Ellenpólusként (nem mintha szapulni akarnám, de...) ott az ipon. Dizájnváltáskor nem volt kedvencek, nem láttad a korábbi rendeléseidet, a fórum egy gány lett (most se sokkal jobb), előzetes figyelmeztetés nélkül péntek délután az arcodba nyomták, oszt' örüjjé'. A reklamációkra meg nagy ívben tettek és tesznek (ami kicsit kritikásabb hozzászólás volt - nem anyázás, vagy ilyesmi, az nem kérdés - azt az elején elegánsan törölték).
    Cikkekben össze vissza lógnak ki a képek, balra-jobbra, mit számít, megnézik így is...
    [link1] [link2]

    Ha nekem nulla tudással indulva (akkor - emiatt - raktam fel a stylus-t) kb. két délután ezt sikerült összehoznom, akkor nekik mibe tartott volna kicsit értelmesebbet?

    Én - a kritikám ellenére is - örülök, hogy itt figyelembe veszik mit kérünk, és (a lehetőséghez képest) rugalmasan állnak hozzá, módosítanak ha kérjük (és jogos).

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák