Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1dude

    aktív tag

    válasz Gyuri27 #74 üzenetére

    Az LTE? Lazán. 1-2-3mbit, perceként kiesés pár másodpercre és 250es ping. Én is inkább visszatértem 8mbit adsl -re, és nem poénból.

  • repvez

    addikt

    válasz Gyuri27 #74 üzenetére

    pedig van, maikor a papiron gyorsabb mobilnet még anynit sem tud mint a vezetékes.
    A pingrol nem is beszélve.
    A mobilszolgáltatók meg nagylelkülen aprobetübe beleirják, hoyga garantált sebesség le és feltöltésre a nulla megabit, hogy ne lehesse n panaszkodni.

    DE az akinek van legalább ilyen lehetősége, hoyg mobilnetet használjon az már szerncsés. nálunk olyan jol sikerült a mobilantennát pozicionálni a lefedetséggel, hogy mindhárom szolháltatonak csak a lakott területen nincs semmi térereje, de 100m-re a lakott házak meleltt már ütközésig jön minden.
    Ahogy korábban is irtam itt nem csak a net nem jön, de még a GSM hivás is megszakad és elég rossz a hivás minösége is már ha egyáltaláén lehet hivni. Ha valami fontos akkor csak a vezetékes .
    Ezt is szintén jeleztem már, és mondták, hoyg kötbér fizetés nélküöl lemondhatom az elöfizetést, de nincs értelme, mert a másik 2 szolgáltató is ugyan ilyen rossz.

    És akkor mennek a reklámok, hogy az ország 98%án lefedték 4G-vel. azt gondolná az ember, hogy a maradék 2% az valami eldugott völgyben vagy magaslaton esetleg olyan helyen ahol nem lakik senki lehet, de nem ez 4km-re sik terepen akadályoktol mentesen szabad rálátással a toronyra sikerül nekik abszolválni.

Új hozzászólás Aktív témák