Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarquesG

    csendes tag

    válasz Dr. Romano #3 üzenetére

    Először is nagyon tetszik a cikk...grat.-yol sikerült! Szerintem itt vita tárgya is lehetne ez a dolog, mert válaszólva dr.romano írására:nem biztos.hogy1 kiemelkedően yol sikerült játékot kellene kiemelni a csomagból, mert ps3-ra is nagyon sok egyedi játékélményű játék yött ki! A multyplayer opcióról is csak annyit ha csatlakozik az ember a nethez(minden ps3 gyárilag tud vezeték nélkül csatlakozni ha van vezeték nélküli modem.....) ps3-al akkor ugyan úgy van lehetősége ilyen dolgokra mint Pc-nél... Mielőtt valakiben fel őtlődne az a dolog hogy biztosan nagy ps3 fan vagyok, bevallom az vagyok annak ellenére hogy van 1komoly asztali gépem,1laptop-om ,1 X-Box360as konzolom...!!!!!!!(hozzá tenném hogy ps3 csak HDMI-s vagy full HD-s tévén élvezhető, de akkor aztán annyira hogy az ember a rabja lesz, még az is aki előtte csak rosszat vallott és gondolt róla!!!!) A mozgás érzékelős ps3joyról nem is beszéltem még ami pl. GTA4 ben motorozás közben kissé felemelve a kart egy kerékre kapja a motort... vagy a Heavenly Sword játékban amikor kilővők az ijjból valami botféleséget irányítani tudom a karral a későbbiekben ,persze ezekre a dolgokra páran most csak legyintenek de ezek mind mind olyan játékélményt nyújtanak ami miatt a PS3 konzol rabjává teszi az embert,még akkor is ha otthon a ps3mon kívűl sok más dolog porosodik ami előtte függőséget okozott! Egyelőre csak msnezni és néhány dolgot megnézni kapcsolom be a gépemet mióta megvan a ps3 konzol, de csatlakozva a nethez a konzollal msnezni is lehet rajta! ÉS IGAZÁBÓL MOST YÖN A CSATTANÓ, TALÁN UTÁNA KÉNE NÉZNI MI AZ A PLAYSTATION HOME!!!!!! HA MÁSHOL NEM AKKOR A YOUTUBEN MINIMUM.... annak aki nem tudná elmondom ,hogy ez egy külőn világ a ps3 fanoknak ami sokkal komolyabban sikerült mint a gta4..... úgyhogy végezetül csak annyit mondanék aki teheti az szerezzen be egy HD-s tvt és egy ps3mat! :C

    Asus P8Z77-V Deluxe - Intel i7 3770K-Corsair Vengance 1866Mhz 16Gb (4x4gb black edition) - FSP Aurum 750W táp

Új hozzászólás Aktív témák