Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Eugene Roe #20 üzenetére

    Főleg, ha nyilvános vagy öblítés előtti az a csésze...

    Szerk.:
    Most komolyan. Ki ejti bele a wc-be a telefonját? Minek van ott a telefon ahol beleeshet? Nem álszentkedek, én is beülök néha telefont nyomkodni (KAP - "Nem a telefonodat fogod ott tölteni... az ÉLETEDET!"), de még véletlenül sem kerültem olyan helyzetbe, hogy beleeshessen. Arról meg ne is beszéljünk, hogy amikor beleesik, még jó eséllyel koppan párat kemény fajanszon csobbanás előtt, és akkor szűnhet a vízállóság egy jól irányzott repedéssel.

    [ Szerkesztve ]

  • kelly416

    veterán

    válasz Eugene Roe #24 üzenetére

    Igazából tényleg nem, albérletes voltam, 4-en voltunk kb. 60 m2-en (többnyire pasik, de egy fél évig volt egy csaj is), de sosem ejtettünk bele telefont wc-be. Mindig kihánytunk az erkélyről a harmadikról. :P
    Egyébként egy barátom hagyta el telefonját ittasan, más még az ismerősi körből sem tette tönkre részegen a telóját. Én próbálkoztam, mert pár éve esős napon motoros talin beittunk és beültünk a termál vízbe, az összes forróbbnál forróbb medencét végig próbáltuk, mégsem lett baja az akkori Z1C-nek, de wc... sosenemse. Pedig volt pár búfelejtős esténk, csak leginkább nem Anya meg Apa vette a telefont, hanem mi gyűjtöttük rá a zsetont nyári melókban pl. Így 36 évesen azt mondom, nem is volt az rossz, mert a lányomat elnézve 11 évesen mennyi kárt csinál csak úgy nemtörődömségből és kapkodásból... nem tudom valamikor megtanulja-e, hogy olcsóbb körültekintően csinálni dolgokat?!

Új hozzászólás Aktív témák