Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laceszgamer

    addikt

    válasz Prosector #5 üzenetére

    Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de lehet annak is 1 éven belül vége, ugyanis jó ideje nem aktív az előfizetési oldaluk, míg a két " felnőtt " testvérlapjának még igen.
    Én a kezdetektől vettem mindkettőt, jó pár éve már csak megszokásból, mert új info nem nagyon volt egyikben sem, amit még neten nem olvastam.
    Viszont szerintem ez valami olyasminek is az előszele, hogy előbb vagy utóbb akár az egész papír alapú újság és könyvipar valami olyan kategóriába kerülhet mint például a bakelitlemez ma.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

  • galocza

    aktív tag

    válasz Prosector #5 üzenetére

    a fejlett nyugaton előttünk járnak: ott már az elektronikus sajtú is haldoklik, a nyomtatott rég halott.
    pc world, pc magazine, byte már rég meghaltak nyomtatott formában. pc gamer még él és lehet, hogy virul(ens) is.
    persze lehet, hogy annak idején eljöttek magyarországra, csak hogy ellehetlenítsék őket. vagy ilyen messzire elér a kezünk - rátok bízom a döntést, mert valami közünk csak kellett, hogy legyen hozzá...

    szentimentális okokból sajnálom, hogy megszűnik, de meg nem lep. én már nagyon régóta csak az online változat alapján tudok ítélni, s a hozzászólások alapján ott is a béka hátsója alatt a látogatottság. kb az utóbbi 1/2-1 évben sikerült ide leküzdeni, de előtte sem volt az a pezsgő élet. ha arra nem sikerül rávenni a népet, hogy ingyé' elmásszanak az oldaladra, és majdénjólmegmondjákafrankót, még nehezebb lesz a nyomtatottat megvetetni velük. most a "további friss hírek" alatt levő 16 bejegyzésből 3-nál van 1-1 hozzászólás, a többinél nuku. bezzeg a búcsúcikkelynél van 56 könnyes szemű. ekkora forgalmat nem generáltak egy ideje, s elképzelhető, hogy azok íróinak egy része is az ehhez hasonló hírek kapcsán vetődtek vissza. hiába, meg kell döglened, hogy igazán kultikussá válj...

  • janeszgol

    félisten

    válasz Prosector #5 üzenetére

    Nincs. Ezért is nagyon drágák a könyvek. De nem csak a nyomtatott sajtót, hanem az e-bookokat is bőségesen terhelik adóval. Bár abban az országban, ahol a napelemeket is megadóztatják, nem csodálkozom.

    Én amúgy sajnálom a nyomtatott újságok halálát. Nem csak az információk miatt veszi az ember, hanem az írok, a hangulat miatt is.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák